Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Wyciszyłem maksia... (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=66720)

drtz 01-07-2011 14:47

Odp: Wyciszyłem maksia...
 
Cytat:

Napisał treq (Post 1676087)
Jak już o poprawności języka, to występują polskie znaki jak ąęść..., których należy używać również na forach internetowych :p.

OT

jakbym mial to pewnie bym uzywal :P

kuba_del 02-07-2011 07:22

Odp: Wyciszyłem maksia...
 
Cytat:

Napisał grizzly (Post 1676113)
nie nudzi Wam się Panowie ?



sl

hehe ,chyba sie nudzi .... ja tez chetnie pisalbym polskimi znakami ale niestety nie posiadam polskiej czcionki w klawiaturze ,ale jak narazie nikomu nie podpadlem bo nikt mi jeszcze uwagi nie zwrocil;)

ph71 02-07-2011 11:36

Odp: Wyciszyłem maksia...
 
Cytat:

Napisał kuba_del (Post 1676944)
hehe ,chyba sie nudzi .... ja tez chetnie pisalbym polskimi znakami ale niestety nie posiadam polskiej trzcionki w klawiaturze ,ale jak narazie nikomu nie podpadlem bo nikt mi jeszcze uwagi nie zwrocil;)

Bez urazy, ale i bez polskich znaków można podpaść... "trzcionki" a czcionki ...;)

kuba_del 02-07-2011 19:55

Odp: Wyciszyłem maksia...
 
Cytat:

Napisał ph71 (Post 1677005)
Bez urazy, ale i bez polskich znaków można podpaść... "trzcionki" a czcionki ...;)

o kurcze teraz naprawde dalem ciala :D nie mam nic na swoja obrone,ale ok chociaz odebralem mala lekcje , dzieki ;) juz poprawione

grizzly 02-07-2011 21:40

Odp: Wyciszyłem maksia...
 
Cytat:

Napisał ph71 (Post 1677005)
Bez urazy, ale i bez polskich znaków można podpaść... "trzcionki" a czcionki ...;)

ej no kuba_del użył staropolskiej formy - to jest godne pochwał a nie nagany

wyluzujta

sl

kuba_del 03-07-2011 06:28

Odp: Wyciszyłem maksia...
 
mysle ,ze byla to raczej kolezenska uwaga niz uszczypliwosc,przynajmniej tak to odebralem bo naprawde kolega bardzo delikatnie i taktownie opisal moj blad bez zadnego jechania po rajtuzach heheh pozdro Panowie:p

witekga 03-07-2011 08:56

Odp: Wyciszyłem maksia...
 
Cała strona nie na temat !!! :(

mayak 14-07-2011 09:53

Odp: Wyciszyłem maksia...
 
chciałem zdjąć plastik podszybia, aby wykleić blachę podszybia matami, ale niestety poległem przy zdejmowaniu ramion wycieraczek :(
a tak wogóle, to wygląda, że nawet po zdjęciu plastików podszybia, to dostęp do blach będzie kiepski

Hipos 19-11-2011 09:54

Odp: Wyciszyłem maksia...
 
Pochwalę się :)
Właśnie zainwestowałem w wyciszenie drzwi (przód + tył), głośniki (przód) i wzmacniacz.

Różnica jest kolosalna - zamiast płacić fordowi grube tysiące za marne systemy polecam wizytę w dobrej firmie Car Audio.
O niebo taniej i lepiej.


Michal

duders 19-11-2011 11:10

Odp: Wyciszyłem maksia...
 
Oczywiście że lepiej i taniej zrobić w profesjonalnym zakładzie niż dopłacać do systemów fabrycznych.
Ja zrobiłem wszystko "od nowa" wywaliłem całe fabryczne audio wraz z kablami i radiem i głośnikami oczywiście ;P ; wyciszyłem drzwi oraz przestrzeń bagażową i takie tam inne rzeczy ;)
Na priv-a moge podać gdzie to zrobiłem aby nie być posądzony o jakąś reklamę.

pozdrawiam
tomek


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.