Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] Doinstalowanie modułu BT/VC (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=63841)

kubuspuchaty 01-05-2009 16:26

Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC
 
3 załącznik(i)
Czujki są na bokach osłony żarówek. Moja górna pokrywa wygląda trochę inaczej niż Twoja.

zdzislaw22 01-05-2009 19:01

Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC
 
Cytat:

Napisał kubuspuchaty (Post 1153114)
Czujki są na bokach osłony żarówek. Moja górna pokrywa wygląda trochę inaczej niż Twoja.

No to nie widzę problemu.
Po prostu trochę inaczej u ciebie wygląda konsola oświetlenia, ale prawdopodobnie oświetlenie wyjmuje się tak samo. Reszta konsoli górnej jak i kształt panelu oświetlenia wygląda na podobny. Jak ją będziesz wysuwał to pewnie po drugiej stronie zobaczysz alarm "przyklejony" do tej konsoli.

A mikrofon wchodzi w tą okrągłą kratkę pomiędzy światłami a schowkiem na okulary.

Z.

kubuspuchaty 01-05-2009 19:43

Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC
 
Właśnie problem widzę w demontażu osłony alarmu. Boję się nabroić przy czujkach alarmu. Jednak dopiero jak sprowadzę mikrofon z modułem i manetką kierunków to wtedy delikatnie wrócę do tematu.
pozdrawiam i dzięki za wskazówki

zdzislaw22 02-05-2009 06:55

Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał kubuspuchaty (Post 1153225)
Właśnie problem widzę w demontażu osłony alarmu. Boję się nabroić przy czujkach alarmu. Jednak dopiero jak sprowadzę mikrofon z modułem i manetką kierunków to wtedy delikatnie wrócę do tematu.
pozdrawiam i dzięki za wskazówki

Osłony alarmu nie potrzeba demontować według mnie. Jak wysuniesz moduł oświetlenia, to alarm powinien Ci wyjść razem z "żarówkami" (jest do nich przyklejony), tak jak na poniższym zdjęciu.

Z.

kubuspuchaty 02-05-2009 12:25

Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC
 
Czy mocowanie tego zespołu oświetlenia jest takie same jak "zwykłego" , które zamieściłeś w instrukcji ?

Strzeszku 02-05-2009 12:38

Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC
 
Czy ten moduł bluetooth występuje w wersji bez sterowania głosem? Chciałbym sobie coś takiego zamontować, ale nie koniecznie chcę gmerać w przełącznikach przy kierownicy.

zdzislaw22 02-05-2009 15:16

Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC
 
Cytat:

Napisał kubuspuchaty (Post 1153554)
Czy mocowanie tego zespołu oświetlenia jest takie same jak "zwykłego" , które zamieściłeś w instrukcji ?

Tego Ci autorytatywnie nie powiem, bo sam nie mam takiego. Ale porównując kształt "mojego" panelu z tym z alarmem, śmiem twierdzić, że jest dokładnie tak samo. No i cała reszta jest taka sama u mnie i u ciebie. Zresztą możesz sam zrobić test. Te zaczepy naprawdę lekko trzymają. Delikatne podważenie wyraźnie zwalnia zaczep.

Strzeszku: Nie ma modułu bez VC, poza tym manetka zawiera przyciski odbierania o odkładania słuchawki więc i tak była by potrzebna. A gmerania przy kierownicy nie ma. :-) Zdjęcie osłon to najłatwiejsza rzecz w całej operacji. Cała zabawa z kolumną kierownicy to nie więcej niż 15 minut.

Z.

RECONDO 02-05-2009 15:23

Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC
 
Cytat:

Napisał kubuspuchaty (Post 1153554)
Czy mocowanie tego zespołu oświetlenia jest takie same jak "zwykłego" , które zamieściłeś w instrukcji ?

Sory laski ale pewne posty nie powinny być wpisywane - wystaczy sprawdzić w aucie. W MK IV jest sporo elementów z innych modeli Forda, zamontowane lampki z czujkami były też w MK III. Demontaż jest b.prosty, jeżeli jest konieczny, panel czujek trzyma się na czterech zaczepach jednak by zamontować mikrofon trzeba i tak zdjąć schowek na okulary.

RECONDO 02-05-2009 15:26

Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC
 
Cytat:

Napisał Strzeszku (Post 1153560)
Czy ten moduł bluetooth występuje w wersji bez sterowania głosem? Chciałbym sobie coś takiego zamontować, ale nie koniecznie chcę gmerać w przełącznikach przy kierownicy.

Nie, nie występuje - nie chcesz głosu - nie używaj go jednak podczas trasy bardzo się przydaje choć ma swoje wady: 1.brak j.polskiego, 2.jest podatny na "szum komunikacyjny".

kubuspuchaty 02-05-2009 16:12

Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC
 
Cytat:

Napisał RECONDO (Post 1153632)
Sory laski ale pewne posty nie powinny być wpisywane - wystaczy sprawdzić w aucie. W MK IV jest sporo elementów z innych modeli Forda, zamontowane lampki z czujkami były też w MK III. Demontaż jest b.prosty, jeżeli jest konieczny, panel czujek trzyma się na czterech zaczepach jednak by zamontować mikrofon trzeba i tak zdjąć schowek na okulary.

Co chciałeś powiedzieć w swoim poście to nie wiem. Wszystko o czym piszemy na forum można samemu sprawdzić w aucie. Tylko czasami lepiej popytać kogoś kto już to rozbierał, niż samemu do tego dochodzić.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.