Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2014-2018] Aktualizacja modułów przez Forscan (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=319812)

Andrzej_K 30-04-2021 10:33

Odp: Aktualizacja modułów przez Forscan
 
Cytat:

Napisał cezarg1410 (Post 3339450)
(...) Szukaj w okolicy kogoś z UCDSem (...)

To jest "tajemniczy" facet i nie wiadomo gdzie jest jego okolica. :one:

Sławek1977 30-04-2021 10:33

Odp: Aktualizacja modułów przez Forscan
 
Forscan gubi połączenie z adapterem.

edmun 30-04-2021 10:37

Odp: Aktualizacja modułów przez Forscan
 
No to potrzebujesz kogoś z UCDS (choćby klon)
Ja się kurcze zastanawiam jak ja to zrobiłem że nigdy nie ubiłem swojego auta :D

cezarg1410 30-04-2021 10:40

Odp: Aktualizacja modułów przez Forscan
 
Jeszcze w sumie pozostaje opcja próby najnowszym forscanem (chociaz pewnie niewiele to zmieni...). bo ze screena widać, że kolega starociem dysponuje

dzwiedziu 30-04-2021 10:41

Odp: Aktualizacja modułów przez Forscan
 
I ten temat teraz powinien być podwieszony dla potomnych (oczywiście bez podtekstów).

Też jeżeli nie miałbym czym to tylko klonem.
Kiedyś licznik robiłem wiele razy focccusem, kalblem viakena ale poprawnie ustawionym.

tedi_k 30-04-2021 11:11

Odp: Aktualizacja modułów przez Forscan
 
Cytat:

Napisał sylwesterz (Post 3339430)
Jasne, znaczy bierzesz udział w projekcie, masz kody źródłowe, a więc podstawy, by tak twierdzić?
Tworzenie od podstaw to najgorsza możliwa opcja....

Zechciał Kolega najpierw uzgodnić co w tym kontekście nazywamy "podstawami"? Poprzerzucamy się trochę papierami PMowymi z obszaru zarządzania projektami informatycznymi?8)
Rosjanie napisali, że zarzucili 2.4.2 i stworzyli 2.4.3 "na nowo" cokolwiek by to znaczyło i nic tu nie da upieranie, że "wie się lepiej":568:

BTW - następnym razem Kolega @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] posłucha bardziej doświadczonych...:027:

Sławek1977 30-04-2021 11:14

Odp: Aktualizacja modułów przez Forscan
 
Nawet najnowszy Forscan nie widzi adaptera. Na innym programie adapter działa.

tedi_k 30-04-2021 11:17

Odp: Aktualizacja modułów przez Forscan
 
Cytat:

Napisał Sławek1977 (Post 3339463)
Nawet najnowszy Forscan nie widzi adaptera. ...

Z racji "Wielkopolski" przyjdzie pewnie bliżej zapoznać się z treścią stronki [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ...:569:

edmun 30-04-2021 11:18

Odp: Aktualizacja modułów przez Forscan
 
Może warto byłoby wyrzucić Forscana i wyczyścić cokolwiek po nim zostało (programdata i może appdata\local) i spróbować ponownie ze świeżą instalacją?

cezarg1410 30-04-2021 11:22

Odp: Aktualizacja modułów przez Forscan
 
Cytat:

Napisał edmun (Post 3339466)
Może warto byłoby wyrzucić Forscana i wyczyścić cokolwiek po nim zostało (programdata i może appdata\local) i spróbować ponownie ze świeżą instalacją?

Raczej zły pomysł. Z tego co wiem to forscan jeśli nie widzi modułu to jest w stanie wgrać nowy wsad tylko wtedy jeśli ma zapamiętany profil auta, w którym ten moduł jeszcze istniał.

Bump: P.S a może ktoś podpowie co jest nie tak z tym kablem, że takie chece się dzieją?
Kiedyś napisał do mnie jeden kolega z forum, który ubił IPC. W swojej zawziętości udało mu się je przywrócić Forscanem i uwaga... Chińskim ELSem!
Procedura trwała około 12h i licznik wstał... :P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.