Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich było (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=314742)

radekg32 14-11-2020 21:20

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Cytat:

Napisał BLACKYLUC (Post 3296171)
uważam że nie jestem osobą, która zabiera się za coś bez chociażby małego przygotowania

Więc jak to się się ma to potencjalnej aktualizacji ABS ? :pomysl: :shock:

BLACKYLUC 14-11-2020 21:30

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Nie mniej jednak, muszę zauważyć z przykrością, że niestety cudowna idea wspólnoty łączącej w grupę ludzi zainteresowanych wspólnym tematem, to tylko frazes w tym klubie. Przykre lecz prawdziwe. Zamiast wzajemnie się wspierać i pomagać, jak głosi sama idea tegoż forum, to "bardzo uprzejmi do pomocy Klubowicz" patrzą tylko na to aby atakować innych mniej doświadczonych zamiast służyć radą i pomocą oraz dorobić się na błędach innych. Jednak pamiętam słowa moich mentorów i teraz mądrzejszy o kolejne doświadczenia, krocze dalej do przodu. Informacja dla dorobkiewiczów 1300 € przeszlo Wam koło nosów. Informacja dla "uprzejmych do pomocy" (czyt: w du****e uprzejmi) już sobie poradziłem z kłopotami i wiem co muszę zrobić aby było ok wystarczyło sprawdzić, po sznurku do kłębka, co jest nie ta i jutro już Jadziemy z rodziną na spacerek, a mój syn cieszy się na wyjazd bo będzie mógł pojeździć na rowerze z tatą. Pozdrawiam wszystkich i wymeldowuje się z tego towarzystwa ponieważ nie warte jest posiecania czasu.
Dziękuję za pomoc i wsparcie wszystkim, którzy podeszli do mojego kłopotu poważnie.
Z wyrazami szacunku
Łukasz Z.

radekg32 14-11-2020 21:36

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
CHyba,Raczej ale Na pewno sam siebie podsumowałeś.

PiotruśPan 14-11-2020 21:38

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Tak czytałem z czystej ciekawości ten temat, bo niestety nie mam wiedzy aby Ci pomóc. Ogólnie to gratulacje dla Ciebie, że udało Ci się uporać z problemem bez "pomocy" innych

Wysłane z mojego H8416 przy użyciu Tapatalka

BLACKYLUC 14-11-2020 21:40

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Cytat:

Napisał radekg32 (Post 3296176)
CHyba,Raczej ale Na pewno sam siebie podsumowałeś.

I summed up what I see and what is true, and since no one understands what is to pass it is already difficult.

Bump:
Cytat:

Napisał PiotruśPan (Post 3296177)
Tak czytałem z czystej ciekawości ten temat, bo niestety nie mam wiedzy aby Ci pomóc. Ogólnie to gratulacje dla Ciebie, że udało Ci się uporać z problemem bez "pomocy" innych

Wysłane z mojego H8416 przy użyciu Tapatalka

Dziękuję po prostu jestem zawzięty i jak się podejmuje czegoś to dążę do końca, dlatego bardzo wiele razy nie mogłem liczyć na pomoc nikogo więc wiedzę zdobywałem i zdobywam sam.

radekg32 14-11-2020 21:42

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Cytat:

Napisał PiotruśPan (Post 3296177)
to gratulacje dla Ciebie, że udało Ci się uporać z problemem bez "pomocy" innych

No właśnie na tym forum powinno polegać.......Pojawia się problem,autor go "sam" rozwiązuje ... wali focha i zapowiada ,że znika z forum.......
Więc ja się pytam WTF ?

szynszyl 14-11-2020 21:45

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Wiele lat na forum fiesty bylem w zarzadzie klubu i moderatorem. Mialem auto z lat 90-tych. Inna bajka. Na forum jest pierdolencja o diodce ze 3 strony, ale jak sie zada konkret pytanie to zero odpowiedzi. Wynika fo z faktu, ze lajkonikow jest mnostwo. Zas uzyteczni ludzie sie czaaaasem zdarzaja

BLACKYLUC 14-11-2020 21:46

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Cytat:

Napisał radekg32 (Post 3296180)
No właśnie na tym forum powinno polegać.......Pojawia się problem,autor go "sam" rozwiązuje ... wali focha i zapowiada ,że znika z forum.......
Więc ja się pytam WTF ?

Fochy Wala kobiety ja nie mam ochoty być członkiem klubu gdzie każdy czeka tylko na sensacje i możliwość rozładowania swoich frustracji oraz wysmiewania się z innych. Wstąpiłem to klubu ponieważ jestem fascynatem mechaniki i Forda Mondeo, którym jeżdżę. A skoro nikt nie potrafi zrozumieć, że forum ma służyć pomocy i wspólnym zainteresowaniom, to znaczy, że jest w nieodpowiednim miejscu.

radekg32 14-11-2020 21:49

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Cytat:

Napisał BLACKYLUC (Post 3296182)
Fochy Wala kobiety ja nie mam ochoty być członkiem klubu gdzie każdy czeka tylko na sensacje i możliwość rozładowania swoich frustracji oraz wysmiewania się z innych. Wstąpiłem to klubu ponieważ jestem fascynatem mechaniki i Forda Mondeo, którym jeżdżę. A skoro nikt nie potrafi zrozumieć, że forum ma służyć pomocy i wspólnym zainteresowaniom, to znaczy, że jest w nieodpowiednim miejscu.

A kto sie wysmiewał z Twoich postów ? Fakty proszę !!

Niestety ale sam sobie zaprzeczyłeś pisząc jednoczescnie że zagłebiasz wiedze itd.......A po drugie od tego jest forum.... jest problem autora postu........... a skoro sam autor go rozwiązał to wypada sie podzielic a nie szukac dziury w całym

leszcz 14-11-2020 21:51

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Cytat:

Napisał BLACKYLUC (Post 3296171)
nie tylko trzymajcie kciuki już nie mogę się doczekać rana i pochwalić się, że jest gut

to trzeba Ci dostępu dealerskiego aby zakodowac kluczyki


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.