Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] dołożenia dodatkowego wygłuszenia (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=295428)

stary1977mj 30-04-2019 16:17

Odp: dołożenia dodatkowego wygłuszenia
 
Chyba to drugie...ha ha ha

Hansolo 30-04-2019 16:28

Odp: dołożenia dodatkowego wygłuszenia
 
Cytat:

Napisał stary1977mj (Post 3125100)
w swoim życiu wygłuszyłem już chyba z 6 całych aut.Swoje i kolegów.Oczywiście nie liczę ile drzwi typowo pod samo audio.Nigdy nie miałem żadnych problemów z jakimiś połamanymi plastikami.Spinki ,oczywiście są jednorazowe,jak nie masz pojęcia jak je zdemontować a do tego mam specjalny komplet ściągaczy i łapek.

To chyba my powinniśmy się uczyć od Ciebie. Niepotrzebnie założyłeś temat z pytaniem i marnujesz swój cenny czas.

Robert 68 30-04-2019 16:36

Odp: dołożenia dodatkowego wygłuszenia
 
Cytat:

Napisał stary1977mj (Post 3124662)
Nigdzie nic nie znalazłem na ten temat tu na forum,i także w internecie nie ma nic w sprawie dołożenia dodatkowego wygłuszenia w mondeo mk5.

Cytat:

Napisał Hansolo (Post 3125110)
Niepotrzebnie założyłeś temat z pytaniem

Ale są jeszcze inni na forum,którzy maja MK 5 i może im się przydać taki temat :)

stary1977mj 30-04-2019 16:39

Odp: dołożenia dodatkowego wygłuszenia
 
Bump:
Cytat:

Napisał Hansolo (Post 3125110)
To chyba my powinniśmy się uczyć od Ciebie. Niepotrzebnie założyłeś temat z pytaniem i marnujesz swój cenny czas.

Nie do końca.Zawsze jak zaczynam jakiś projekt,to chcę się dowiedzieć na ten temat jak najwięcej,żeby podczas "rozkładania" auta nic przypadkowego mnie nie zaskoczyło.Dokłada to potem mnóstwo niepotrzebnej pracy o nerwach już nie wspomnę.
Dlatego założyłem temat,żebyście podzielili się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami.
Dobór materiałów do tego potrzebnych,też nie jest nigdy przypadkowy,ponieważ zakup nieodpowiednich materiałów będzie skutkowało tym,że np mata butylowa i pianka o strukturze komórek zamkniętych nie zmieści się pod oryginalną tapicerkę lub plastik.A tu każdy milimetr ma naprawdę kolosalne znaczenie.

Hansolo 30-04-2019 16:51

Odp: dołożenia dodatkowego wygłuszenia
 
Tutaj nie kojarzę żeby ktokolwiek wygłuszał Mk5. Wiele osób przesiadło się z Mk4 , które było głośniejsze i chyba puki co to wystarcza. Może w przyszłości znajdzie się więcej chętnych. Będziesz pierwszy ;)

stary1977mj 30-04-2019 17:35

Odp: dołożenia dodatkowego wygłuszenia
 
Dlaczego?To że ktoś z tutejszego forum np.wygłuszał swoje MK5 i tutaj się nie pochwalił swoimi pracami to niczego nie dowodzi.Ja wygłuszając swoje ostatnie auto tez na forum mazdy nie wrzuciłem ani jednej fotki a kolega z forum wrzucił cały przebieg operacji.Moze tu ktoś to robił a teraz ma okazję żeby się pochwalić swoimi pracami.

Hansolo 30-04-2019 17:40

Odp: dołożenia dodatkowego wygłuszenia
 
Cytat:

Napisał stary1977mj (Post 3125137)
To że ktoś z tutejszego forum np.wygłuszał swoje MK5 i tutaj się nie pochwalił swoimi pracami to niczego nie dowodzi.

Niepotrzebnie zakładasz ,że tak było. Tu nie ma bardzo wielu forumowiczów i raczej każdy z aktywnych coś wrzuca nowego z prac nad autem . Pomijam pieniaczy z jednym postem, krzykiem że nie pomagają, że musi czekać godzinę na odpowiedź.

stary1977mj 30-04-2019 18:28

Odp: dołożenia dodatkowego wygłuszenia
 
Wiem.Są tez ludzie ktorzy chwalą sie tym,że np wymienili pióra wycieraczek.

mm32 30-04-2019 18:29

Odp: dołożenia dodatkowego wygłuszenia
 
Cytat:

Napisał Hansolo (Post 3125139)
i raczej każdy z aktywnych coś wrzuca nowego z prac nad autem

Tutaj położyłbym nacisk na słowo raczej.Ja na przykład dołożyłem do swojego mondeo mk5 webasto,elektryczną klapę,SONY premium sound,automatyczne parkowanie,aktywny tempomat ACC,BLIS'a,Sync3,fotele w full wypasie(max wersja),permanentne wyłączenie S/S,oryginalną przetwornicę i jeszcze kilka innych pierdół,kończę dokładać aktywne zawieszenie i próżno szukać moich opisów na forum.Brak czasu panie,brak czasu...

Hansolo 30-04-2019 18:36

Odp: dołożenia dodatkowego wygłuszenia
 
Cytat:

Napisał mm32 (Post 3125162)
Ja na przykład dołożyłem do swojego mondeo mk5

To się zgadza i z wielu Twoich postów to wynika. Na przykład ostatnio pisałeś o amorach IVDC do Mk5 i tam też napisałeś że zakładałeś aktywne zawieszenie. Druga sprawa to są i tacy co piszą ile to nie zrobili, ale w tym sensie, że ktoś się trafi i zrobią też u niego za pieniądze. Wiedza , doświadczenie i nauka na własnych błędach kosztuje :)

Bump:
Cytat:

Napisał stary1977mj (Post 3125161)
Są tez ludzie ktorzy chwalą sie tym,że np wymienili pióra wycieraczek.

Daj mi takiego. Do tej pory nie bardzo wiem jak wymienić pióro tylnej wycieraczki w Mk5 kombi ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.