Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Escape - Kuga USA] szyfr kodowy na drzwiach auta z USA (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=238547)

mike_misza 31-03-2017 13:41

Odp: szyfr kodowy na drzwiach auta z USA
 
SRS : Piszcie może trochę jaśniej, Forda mam pierwszy raz i nie mam pojecia co to znaczy " tak jak w Fusionie na BCMI ?
i kto mi edytuje post wrzucając jakieś instrukcje rejestracji...Jestem zarejestrowany bo inaczej postów bym nie mógł umieszczać?
Proszę o odpowiedź na pierwotne pytanie.

SRS 31-03-2017 16:33

Odp: szyfr kodowy na drzwiach auta z USA
 
Cytat:

Napisał mike_misza (Post 2778699)
Piszcie może trochę jaśniej, Forda mam pierwszy raz i nie mam pojecia co to znaczy " tak jak w Fusionie na BCMI ?

normalnie pisząc BCMI to jest skrzynka bezpieczników znajdująca się w kabinie , a poprawiałem ja , bo miałeś w poście 2 razy to samo napisane.

danwit2 03-04-2017 08:27

Odp: szyfr kodowy na drzwiach auta z USA
 
niestety trzeba się ostro nagimnastykować. Trzeba schylić się pod schowek pasażera tam jest skrzynka bezpieczników głowe trzeba wsadzić pod ten schowek i szukac. Najlepiej albo mieć lusterko albo telefonem klikając ile wlezie zdjęc i zawsze coś się uchwyci. U mnie jest to naklejka z 4 cyfrowym kodem. A najwygodniej to jest zdemontować schowek pasażera - 1,5 minuty roboty i wszystko jak na dłoni.

mike_misza 03-04-2017 13:52

Odp: szyfr kodowy na drzwiach auta z USA
 
danwit2 Dzięki,

wreszcie konkretna odpowiedź :)
Jutro rano zanurkuję i będę szukał, bardzo mi zależy , żeby uruchomić ten kod.
Czy ten samochód ma wogóle immobilajzer i dlaczego nie ma blokady kierownicy, czy możliwejest, żeby samochody z XXI wieku nie miały blokady kierownicy?
I jeszcze jedno głupie pytanie czy ten samochód może miec alarm?
Na pilocie mam przycisk do odnajdowania samochodu na parkingach galeryjnych i jak go włączę to nieźle się wydziera ale raz mi się pod oknem alarm włączył i teraz nie wiem czy przypadkiem w kieszeni nacisnąłem przycisk czy jak spadł uchwyt do telefonu to się wzbudził alarm , jak sprawdzić czy ten samochód ma alarm?

Pozdrawiam

APeZet 03-04-2017 21:35

Odp: szyfr kodowy na drzwiach auta z USA
 
mike_misza czy to jest Twoje pierwsze auto zza oceanu? Brak blokady jest tal samo normalny jak brak tylnych świateł przeciwmgielnych, radio z nieparzystymi częstotliwościami, przycisk PANIC na kluczyku i wiele innych. Poczytaj forum zanim o cokolwiek zapytasz bo temat ESCAPE'a wałkowany wiele razy ale odpowiedzi nie zawsze znajdziesz bo jest to auto niszowe i mimo wyglądu znacznie różniące się od Kugi. Nawet forumowi znawcy nie znają odpowiedzi na wiele pytań dotyczących ESCAPE'a Up 2013.

mike_misza 11-02-2018 14:13

Odp: szyfr kodowy na drzwiach ford escape 2013
 
Cytat:

Napisał SRS (Post 2536097)
tak jak obiecałem zamieszczam opis
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Można jeszcze raz prosić o odnośnik bo tu pojawia sie błąd 404

Dzięki
Michał

tedi_k 11-02-2018 17:42

Odp: szyfr kodowy na drzwiach auta z USA
 
Cytat:

Napisał danwit2 (Post 2780047)
...U mnie jest to naklejka z 4 cyfrowym kodem. ...

Czyli to nie ta...:one:
Kod do klawiatury na słupku ma 5 cyfr. I takiego 5-cio cyfrowego kodu trzeba szukać na naklejce na skrzynce bezpieczników.
Tylko proszę nie pytać mnie "a gdzie dokładnie", bo ja jestem leniwy, mam do tego narzędzia i zawsze kod odczytuję komputerem...:P

danwit2 12-02-2018 13:40

Odp: szyfr kodowy na drzwiach auta z USA
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2932501)
Czyli to nie ta...:one:
Kod do klawiatury na słupku ma 5 cyfr. I takiego 5-cio cyfrowego kodu trzeba szukać na naklejce na skrzynce bezpieczników.
Tylko proszę nie pytać mnie "a gdzie dokładnie", bo ja jestem leniwy, mam do tego narzędzia i zawsze kod odczytuję komputerem...:P

Tak, przepraszam, mój błąd - oczywiście że nr do drzwi nie posiada 4 cyfr a 5:))

griszamen 16-07-2018 13:37

Odp: szyfr kodowy na drzwiach auta z USA
 
Czy ktoś ma pomysł co mogło się stać, przestał u mnie działać ten wyświetlacz z kodem (choć kiedyś działał)? Nie podświetla go, nie reaguje na dotyk.

sawoj 14-09-2018 05:41

Odp: szyfr kodowy na drzwiach ford escape 2013
 
Cytat:

Napisał SRS (Post 2536097)
tak jak obiecałem zamieszczam opis
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Witam
Proszę o odnowienie linka
Pozdrawiam
Wojtek


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.