Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Zepsuty schowek na desce rozdzielczej (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=207806)

rongp 03-12-2015 20:11

Schowek na desce rozdzielczej
 
Witam
Kupiłem S maxa niestety nie otwiera się schowek na desce rozdzielczej
jak go można naprawić
Pozdrawiam

latar 03-12-2015 21:02

Odp: Zepsuty schowek na desce rozdzielczej
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] to była niewidzialna ręka moderatora.

Przeczytaj sobie ten wątek a jak nie pomoże to po prawej masz wyszukiwarkę. Na hasło 'schowek' sporo znajdziesz.

hand-ball 04-12-2015 14:11

Odp: Zepsuty schowek na desce rozdzielczej
 
Panowie moj schowek byl ok, ale za daleko trzeba sie do niego wychylac i praktycznie go nie uzywalem. Zamienilem go z handlarzem na glosnik centralny Premium Sound System i juz mi sie nue popsuje :) Takze zamiast kupowac niwy schiwek, moze wato pomyslec i glosniky, fajnuej wyglada i zawsze lepiej muza brzmi. Glosnik widzilem do kuoienia na aukcjach internetowych. Pozdrawiam.

hand-ball 04-12-2015 22:14

Odp: Zepsuty schowek na desce rozdzielczej
 
No i brawo, najbardziej dorosly z Nas Pan moderator :) tak na marginesie to przepraszam za bledy, szybka pisownia na telefonie nie sprzyja. A glosnik chyba w lepszej cenie niz schowek. Pozdrawiam.

Szczyglaty 14-12-2015 08:45

Odp: Zepsuty schowek na desce rozdzielczej
 
Cytat:

Napisał hand-ball (Post 2494187)
Panowie moj schowek byl ok, ale za daleko trzeba sie do niego wychylac i praktycznie go nie uzywalem. Zamienilem go z handlarzem na glosnik centralny Premium Sound System i juz mi sie nue popsuje :) Takze zamiast kupowac niwy schiwek, moze wato pomyslec i glosniky, fajnuej wyglada i zawsze lepiej muza brzmi. Glosnik widzilem do kuoienia na aukcjach internetowych. Pozdrawiam.



hand-ball pokaż jak to wygląda :) dużo problemu z montażem jak ktoś nie ma premium sound oryginalnie?
Już znalazłem :) jak wygląda

http://i67.tinypic.com/155thj5.jpg

hand-ball 14-12-2015 17:03

Odp: Zepsuty schowek na desce rozdzielczej
 
Dokladnie tak, to jest centralny na wierzch przychodzi jeszcze kratka maskujaca na dole z napisem PremiumSoundSystem. W sumie do kompletu dochodzi jeszcze subwoofer w podloge za fotelem kierowcy i nalezaloby miec wzmacniacz, fabrycznie montowany za szufladka przy lewym kolanie. Ale mozesz sie gdzies wpiac na dziko samym glosnikiem i tez bedzie dzialac.

Mario_Mario 14-12-2015 17:04

Odp: Zepsuty schowek na desce rozdzielczej
 
Podobny bajer miałem w Chryslerze Pacifice,elegancko dodaje " średnicy" w przekazie audio. Z tym,że się obawiam,że do ponad 90% radioodbiorników tego się nie podłączy,gdyż nie mają wyjścia na "centralny".

hand-ball 14-12-2015 17:52

Odp: Zepsuty schowek na desce rozdzielczej
 
Podlaczysz go jako dodatkowy glosnik :)

Mario_Mario 14-12-2015 19:42

Odp: Zepsuty schowek na desce rozdzielczej
 
Oj,raczej tak się nie powinno robić.W elektro-akustyce siedzę dosłownie od urodzenia.Jak podłączysz taki głośnik centralny,pod obojętnie jaki kanał ,prawy,czy lewy,to tracisz przecież efekt stereo,dodatkowo,jeśli ten centralny nie posiada zwrotnicy,lub chociaż kondensatora odsprzęgającego,to zmieniasz impedancję obciążenia jednego z kanałów, założę się ,że o połowę.Co skutkuję przy większych mocach,czyli głośniejszym odsłuchu..przeciążenie końcówki mocy, stawiam,że mają one zabezpieczenia,lecz nie zawsze zadziałają. :roll:

sławciu 22-07-2016 08:02

Odp: Zepsuty schowek na desce rozdzielczej
 
No mój schowek też uległ degradacji, stracił całkowicie zawiasy. Reanimowałem już obydwa zawiasy i zamek ,mam go dosyć ,także przechodzę na głośnik centralny. Pytanie czy może ktoś wie czy można podłączyć go pod radio fordowskie sony bez wzmacniacza?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.