Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Transit (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=101)
-   -   [Transit 2006-2014] kodowanie kluczyka centralnego zamka. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=206690)

rajman 16-10-2019 16:55

Odp: kodowanie nowego kluczyka
 
wyglada na to ze niestety nie da sie zaprogramowac kluczyka forscanem

procedura niby przechodzi prawidlowo, po wszystkim wyskakuje komunikat "kluczyk zaprogramowany, liczba kluczy nie zostala zmieniona"

no i niestety kluczyk sie nie dodaje, nawet w trybie programowania miga immo jak go wloze i liczba zakodowanych kluczy nie zmienia sie.

totek2 16-10-2019 17:14

Odp: kodowanie nowego kluczyka
 
A kluczyk masz dobry?

rajman 16-10-2019 17:23

Odp: kodowanie nowego kluczyka
 
Kluczyk z ASO podobno, oczywiście nie mam na niego rachunku więc ciężko powiedzieć.

Pomyślałem jeszcze że może ten kluczyk trzeba było jakoś wybudzic wciskając jakikolwiek guzik, czy raczej powinno zadziałać od ręki?

totek2 16-10-2019 17:24

Odp: kodowanie nowego kluczyka
 
A ile masz kluczy w pamięci?

rajman 16-10-2019 17:25

Odp: kodowanie nowego kluczyka
 
2 klucze

Kamykkamil16 16-10-2019 17:51

Odp: kodowanie nowego kluczyka
 
Witam ale koledzy zapominajcie o jednym klucza się jednego nie dodaje w tranzycie akurat trzeba wszystkie wykasować i 2 przynajmniej zakodować od początku.
A podejrzewam że nie masz coś nie tak z programem bo ja niebieskie transportery kodowałem wiele razy i nigdy nie miałem z nimi problemu pytanie jest jeszcze jedno czy on jest naładowany czy wysyła sygnał tego na pewno nie wiesz
no i jeszcze jedno ja bym radził spróbować jeszcze raz ale pobrać świeżą kopię forscan wykasować wszystkie klucze, jeśli posiadasz dwie pestki i dopiero kodować ten jako pierwszy a resztę kluczy jako następne, po każdym powinno ci pokazywać że masz o jedną pestkę czytam klucz dodatkowo więcej zakodowaną, oczywiście podczas kodowania musisz być połączony z internetem.

Bump: Witam ale koledzy zapominajcie o jednym klucza się jednego nie dodaję w tranzycie akurat trzeba wszystkie wykasować i 2 przynajmniej zakodować od początku.
A podejrzewam że nie masz coś nie tak z programem bo jadę niebieskie transportery hodowałem wiele razy i nigdy nie miałem z nimi problemu pytanie jest jeszcze jedno czy on jest naładowany czy wysyła sygnał tego na pewno nie wiesz
no i jeszcze jedno ja bym radził spróbować jeszcze raz ale pobrać świeżą kopię forscan wykasować wszystkie klucze jeśli posiadasz dwa dwie pestki i dopiero kodować ten jako pierwszy a resztę kluczy jako następne po każdym tym powinno ci pokazywać że masz dodatkowo jedną o jedną pestkę czytam klucz więcej zakodowany oczywiście podczas kodowania musi być połączony z internetem.

totek2 16-10-2019 20:43

Odp: kodowanie nowego kluczyka
 
A po co internet do kodowania forscanem?
Problem jest taki że jak wykasuje klucze i ten nowy okaże się wadliwy to wtedy tylko laweta albo szukanie klucza na szybko.

rajman 16-10-2019 20:48

Odp: kodowanie nowego kluczyka
 
Mam dwa inne kluczyki, jeden z immo bez pilota i jeden z immo i pilotem, chciałem dokodowac trzeci bo był kupiony z autem, grot odcięty tylko nie wprogramowany.

Dwa klucze są sprawne, jest ryzyko że nie uda się ich ponownie zaprogramować gdybym wykasowal wszystkie?

Kamykkamil16 17-10-2019 04:46

Odp: kodowanie nowego kluczyka
 
Ryzyko jest zawsze jakieś ale akurat klucze muszą być przynajmniej j 2 zakodowane j komp 2 na 100 % przyjemnie

rajman 18-10-2019 11:56

Odp: kodowanie nowego kluczyka
 
Cytat:

Napisał Kamykkamil16 (Post 3183873)
Ryzyko jest zawsze jakieś ale akurat klucze muszą być przynajmniej j 2 zakodowane j komp 2 na 100 % przyjemnie

cos musi byc nie tak z tym kolejnym kluczem, bo nie da sie go dokodowac.

usunalem wszystkie klucze, nie szlo wprogramowac nowego, natomiast te dwa istniejace, bez problemu mozna ponownie zakodowac.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.