Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Fotorelacje z napraw (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=163)
-   -   [modyfikacja] Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=191290)

ulmar 22-11-2013 11:54

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
Wymontowałem cały ten panel z mikrofonem i w pobliżu jest tam tylko chyba Antena GPS przyczepiona na rzep. Tak mi się wydaje.

1endzi 28-11-2013 09:04

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
najwyraźniej chyba nie masz instalacji

marek197879 01-01-2014 11:28

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
witam
czy lampka z czujnikami od mk3 będzie pasować, do mondeo s-max, jest duża różnica w cenie i dostępności?
czyli po dodaniu lampki z czujnikami i sygnalizatora oraz czujnika maski alarm jest kompletny? nie potrzeba żadnego komputera modułu?

mayak 01-01-2014 12:34

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
Modułu nie trzeba, trzeba aktywować alarm

marek197879 01-01-2014 12:50

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
ok dzięki
a jak sprawa wygląda z tymi lampkami z czujnikami czy ktoś porównywał czy lampka od mk4 jest kompatybilna z mk3 niby sygnalizator od mk3 pasuje do s-max i mk4

oki nie ma tematu kupiłem od mk4........... ale kolejny problem jak wysunąć, cały ten plastik ze schowkiem na okulary, chce sprawdzić czy mam kabelek do czujników, wysołem lampkę proste, natomiast plastik siedzi, ciągnąłem ale nie chce urwać lub uszkodzić podsufitki??
sprawdzałem tez ten kabelek to sygnalizatora zdoiłem tylko plastik z prawej strony ale chyba będę musiał rozebrać całe wewnętrzne nadkole bo narazie nie widzę

1endzi 05-01-2014 20:14

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
cały plastik od schowka na okulary najprawdopodobniej jest przykręcony, a który plastik dokładnie zdjąłeś, zajrzyj pod plastik na prawym nadkolu na wysokości składania tylnego siedzenia

orion512 05-01-2014 21:11

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
Cytat:

Napisał marek197879 (Post 2131805)
ok dzięki
oki nie ma tematu kupiłem od mk4...........

Czy mógłbyś napisać gdzie kupiłeś i ile zapłaciłeś.
Kupiłeś samą płytke z czujnikami czy całą lampkę?
Czy ktoś się orientuje czy czujniki mk4 oraz smax sa takie same czy to zupełnie co innego?

marek197879 06-01-2014 16:34

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
kupiłem cała lampkę, nie dam sobie uciąć ręki ale kupno samej płytki nie ma sensu, po pierwsze cena około 100zł za komplet z lampkom nie jest aż tak duża, po drugie cała lampka kształt jest inny wiec nie wiem gdzie by te czujniki miały wejść, a po trzecie chyba nikt ze sprzedających się nie bawi w demontaż/ oddzielenie lampki od płytki:)
co do kompatybilności lampki od mk4 i s-max potwierdzę jak przyjdzie, zaraz tez dam zdjęcia mojej podsufitki

orion512 06-01-2014 18:11

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
A możesz napisać gdzie kupiłeś.
Ja szukałem do smaxa i jakoś nie bardzo mogłem trafić.

marek197879 06-01-2014 19:10

Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta
 
allegro------oświetlanie kabiny-------mk4----szukaj
np taka na wypasie z nocnym oświetlaniem (zapomniałem jak to się nazywa) z góry mowie ze gościu nie zejdzie z ceny, pytałem o mk3 bo do mk3 jest ich masa i są po 50 zł z czujnikami ale nie chciałem ryzykować

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.