Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Programowanie i aktywacja kluczyka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=154170)

Rob^ 23-03-2012 19:51

Odp: Programowanie i aktywacja kluczyka
 
może to pomoże [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

kolki70 23-03-2012 20:47

Odp: Programowanie i aktywacja kluczyka
 
to nic nie pomogło prubowałem według opisu jaki znalazlem w internecie 4 razy w ciagu 4 sekund właczałem i wyłaczalem przycisk ford power z kluczykiem ktory działa potem go wyjełem i to samo z nowym kluczykiem potem nadusilem jakikolwiek guzik na pilocie wsadziłem do komory i znowu nadusiłem guzik ford power....

i nic kluczyk nie reaguje ani nie otwiera ani nie da sie za jego pomoca odpalic

Rob^ 23-03-2012 21:28

Odp: Programowanie i aktywacja kluczyka
 
... a może po prostu jest popsuty ?

kolki70 24-03-2012 09:07

Odp: Programowanie i aktywacja kluczyka
 
to jest nowy kluczyk dopiero co kupiony a instrukcja mowi o tradycyjnym kluczyku a nie takim jak ja mam... :/

sl10 01-09-2012 11:10

Odp: Programowanie i aktywacja kluczyka
 
Podepne sie pod temat. Chciałbym dorobic sobie jeszcze jeden kluczyk taki jak na zdjeciu i zastanawiam sie czy wystarczy kupic z allegro taki kluczyk i jechac do ASO czy sa jakies tansze sposoby na dorobienie jeszcze jednego kluczyka?? wg instrukcji :
PROGRAMOWANIE PILOTA
ZDALNEGO STEROWANIA
Możesz zaprogramować maksymalnie
osiem pilotów zdalnego sterowania dla
Twojego pojazdu (łącznie z tymi, które
były dostarczone z pojazdem). Poproś
swojego Dealera o wskazówki.

ps kolki70 jaK poradziles sobie z tematem??

kolki70 01-09-2012 14:36

Odp: Programowanie i aktywacja kluczyka
 
ja kupilem na allegro za 200 zl programowanie tylko spec lub serwis 200 zl a i zobacz czy masz antene w bagażniku bo bez tego nie zaprogramujesz antena 85 zl

sl10 01-09-2012 15:46

Odp: Programowanie i aktywacja kluczyka
 
czyli obojetnie jaka nie kupie "lezke" na allegro da sie zaprogramowac do mojego mondka mk4?? jak wyglada ta antena gdzie jej szukac?

kolki70 01-09-2012 20:33

Odp: Programowanie i aktywacja kluczyka
 
ja kupiłem taki sam jak mam na zdjęciu za nowy 220 zl na allegro...
Antena musi być w bagażniku w tej wytłoczce ze styropianu jak masz sam przewód to nikt tego tobie nie zaprogramuje bez tej anteny a ona kosztuje w ASO 85 zl

jaculek63 01-09-2012 23:11

Odp: Programowanie i aktywacja kluczyka
 
Cytat:

Napisał kolki70 (Post 1871363)
ja kupiłem taki sam jak mam na zdjęciu za nowy 220 zl na allegro...
Antena musi być w bagażniku w tej wytłoczce ze styropianu jak masz sam przewód to nikt tego tobie nie zaprogramuje bez tej anteny a ona kosztuje w ASO 85 zl

To jaki cudem działają ci oryginalne kluczyki ten który jest opisany w poście to kluczyk do keyfree.Mam dwa takie i nie szukałem zadnej anteny a systemy są dwa jeden fuul tzn. rozpoznający kluczyk aktywny z odległości ok.1,5m a drugi polegający na bezkluczykowym uruchomienu pojazdu ale otworzyć i zamknąc musisz za pomocą przycisku z pilota.

kolki70 02-09-2012 18:06

Odp: Programowanie i aktywacja kluczyka
 
ja mam dokładnie miałem taki kluczyk który się popsuł i taki sam kupiłem mam tylko bezkluczykowe odpalanie samochodu, a otwieranie mam za pomocą guzików
bez anteny w bagażniku nie da rady zaprogramować bo system nie przejdzie pomyślnie testów i nie wpuści do programowania nowego kluczyka...
do działania nie jest potrzebna chyba ze się ma keyfree to ta antena tez musi być do prawidłowego działania systemu


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.