Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|podlaska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=149)
-   -   Wolna amerykanka - podlaski spam (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=126301)

Andrzej 01-05-2011 18:55

Odp: Wolna amerykanka
 
ja mam auto po chipe u Heka +ok 30KM - nic nie kopci. Kopcenie zależy od stanu silnika, a nie chipa. Amecz focusa 90KM TDDI też dał do Heka i miał +ok 15KM chyba, ale ważniejszy był moment, bo uzyskał ok 250NM, był bardzo zadowolony, mówił po pierwszej przejażdżce po chipe, że auto nie do poznania... Schem takie TDDI podbił o jakieś 25KM przy przebiegu ponad 200tys. i był zadowolony, chyba towar w trasy nim woził... To o ile można podnieść moc i moment zależy od kondycji silnika, turbiny, sprzęgła itd. Mówię oczywiście o takim chipe, który nie spowoduje szybszego zużycia w/w podzespołów...

Reasumując - Heko chipuje fordy w FCP od dawna - jest sprawdzony i ja go polecam.
Wybór należy do Ciebie

I jeszcze jedno, nie patrz ile KM możesz dołożyć, nie mają takiego znaczenia jak NM, im więcej ich po chipe przybędzie w diselku, tym żwawiej będzie się zbierał i jeździł...

Wesoly88 01-05-2011 18:59

Odp: Wolna amerykanka
 
tak tylko ,że do heka muszę jechać do Krakowa... a nie przewiduje tego w najbliższej przyszłości....a tu w Białym mam na miejscu i taniej :) a chłopak też to nie od dziś robi :)

turbina , pompa smarowania,sprzegło, jak i pompa wtryskowa są po regeneracji także są sprawne :)

Andrzej 01-05-2011 19:04

Odp: Wolna amerykanka
 
no to masz już odpowiedź :D

swoją drogą, jakbyśmy zrobili zlot ogólnopolski na podlasiu, to przyjechałby Heko do nas...

Wesoly88 01-05-2011 19:10

Odp: Wolna amerykanka
 
Cytat:

Napisał Qvadrat (Post 1647506)
no to masz już odpowiedź :D

swoją drogą, jakbyśmy zrobili zlot ogólnopolski na podlasiu, to przyjechałby Heko do nas...


no wiesz.... do nas wszyscy daleko mają także ekipa z Podlasia się chyba na to nie doczeka :)

Andrzej 01-05-2011 20:29

Odp: Wolna amerykanka
 
Cytat:

Napisał Wesoly88 (Post 1647511)
do nas wszyscy daleko mają także ekipa z Podlasia się chyba na to nie doczeka

jest stała grupa zlotowców, co tonic nie opuszcza, może parę aut z Lublina by przyjechało, z Olsztyna, Suwałk, Warszawa ma niedaleko no i najważniejsze miejscowych skrzyknąć i będzie tłum :D

toomekk6 02-05-2011 22:03

Odp: Wolna amerykanka
 
Cytat:

Napisał Qvadrat (Post 1647582)
najważniejsze miejscowych skrzyknąć i będzie tłum :D

No to skrzykujemy:D
To i ja z CHIPA skorzystam:619:

toomekk6 17-05-2011 17:09

Odp: Wolna amerykanka
 
Siema:)
Słuchajcie chłopaki! Ktoś ma pojęcie o skuterach? Bo mam następujący problem, na stopce jak przekręcę manetkę gazu do końca i tak będę ją trzymał cały czas to skuter będzie wchodził na obroty potem z nich spadał, chwila muła i znów rośnie i tak w kółko. Świece wymieniłem na nową i dalej to samo. Cóż to może być? Cewka czy może moduł sterujący? Czy może coś innego?

Davo 17-05-2011 19:18

Odp: Wolna amerykanka
 
Siema wiesz slyszalem o czyms takim ze niektóre skutery wogle nie odpalaja na stopce,wiec moze ty masz takie zabezpieczenie zeby skuter nie uciekl sam ze stopki i temu nie rowno chodzi ,pozdrawiam

toomekk6 18-05-2011 13:49

Odp: Wolna amerykanka
 
Kurde chłopaki załamujecie mnie...
Skuter posiadam od około dwóch lat, więc Twoja sugestia raczej odpada. Owszem skutery mają zabezpieczenie, ale tylko na pojedynczej stopce co się skuter stawia jak rower. A na tej podwójnej co jest uniesione tylne koło to nie ma takiego zabezpieczenia.

Wesoly88 24-05-2011 14:34

Odp: Wolna amerykanka
 
wiecie gdzie w Białymstoku jest jakaś dosyć tania hamownia ?;d bo moje auto właśnie się chipuje i chcę wiedzieć jakie będą efekty na papierze :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.