Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2006-2015] Gaśnica gdzią ją umieścić (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=106831)

Jarek G. 26-12-2015 20:41

Odp: Gaśnica gdzią ją umieścić
 
A spróbuj szybko wyjąć gaśnicę z prawego, zamkniętego schowka przy załadowanym bagażniku do pełna walizkami. :diabel2:

bartixr 27-12-2015 09:34

Odp: Gaśnica gdzią ją umieścić
 
popieram przedmówcę, musi być w łatwo dostępnym miejscu.
w passacie mam 2 wkrętami przykręconą do tunelu środkowego - pod nogami pasażera.
w galaxym jeździ w skrzynce budowlanej zaraz za drugim rzędem, dostępna i z bagaznika i z drugiego rzędu siedzeń.

beavis 28-12-2015 10:22

Odp: Gaśnica gdzią ją umieścić
 
Mi sie bez problemu zmiescila gasnica w schowku pod dywanikiem miedzy 1 a drugime rzedem..tam jest duzo miejsca..

Roercik 29-12-2015 14:37

Odp: Gaśnica gdzią ją umieścić
 
Cytat:

Napisał Jarek G. (Post 2505281)
A spróbuj szybko wyjąć gaśnicę z prawego, zamkniętego schowka przy załadowanym bagażniku do pełna walizkami. :diabel2:

Ja bynajmniej nie jeżdżę na co dzień z załadowanym do pełna walizkami bagażnikiem. Jeżdżę autami już kilkanaście aut i nigdy jeszcze na całe szczęście nie musiałem używać gaśnicy. Szczerze mówiąc może znam jedną osobę, która w okresie ostatnich 10 lat używała swojej gaśnicy ale i tak w tym przypadku na nie wiele się ona zdała. Z przodu nie mam miejsca na zamocowanie gaśnicy ponieważ pod siedzeniami mam schowki. Na drzwiach oraz na słupku drzwiowym montaż gaśnicy nie wchodził u mnie w grę. Schowki pomiędzy pierwszym a drugim rzędem siedzeń również mam całe zaadaptowane na inne niezbędne rzeczy.
Na przekór Twoim twierdzeniom uważam, że nawet przy zapełnionym bagażniku dałoby radę dostać się u mnie do gaśnicy.

eclipse 06-01-2016 10:01

Odp: Gaśnica gdzią ją umieścić
 
Ja mam w podłogowym schowku pod dywanikami 2 rzędu . Tam zawsze jest szybki i łatwy dostęp .

Jarek G. 07-01-2016 23:26

Odp: Gaśnica gdzią ją umieścić
 
Panowie, najlepsze miejsce to takie jakie sobie sami ustalicie.
I to tyle.
Pozdro. :one:

HajerŚląsk 07-01-2016 23:55

U mnie w Focusie gaśnica jest przymocowana w nogach pasażera, jak przyjechał z zagranicy tak się została w niczym nikomu nie przeszkadza. Przynajmniej nikt się nie skarżył :)

Znajomy musiał używać takiej gaśniczki, niestety z marnym skutkiem...

Wysłane z mojego HTC Desire 620


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.