Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Edge (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=194)
-   -   [Edge 2015- ] kodowanie swiatel led (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=293422)

Kostek12 15-03-2019 16:26

Odp: kodowanie swiatel led
 
To w takim jako drl świecą się u mnie mijania razem z ledami w lampie i w zderzaku a chyba powinny same ledy ? Może przekodowanie żeby mijania nie były jako dzienne by pomogło. Coś Tadeusz o tym pisał

leszcz 15-03-2019 16:45

Odp: kodowanie swiatel led
 
Cytat:

Napisał Kostek12 (Post 3106364)
Może przekodowanie żeby mijania nie były jako dzienne by pomogło

a czego zrobiono mijania jako dzienne ? przecież są LEDy . Nic z tego nie rozumiem przecież to bardzo doświadczony użytkownik

tedi_k 15-03-2019 17:23

Odp: kodowanie swiatel led
 
Cytat:

Napisał Kostek12 (Post 3106364)
...Tadeusz o tym pisał

Ja osobiście nie mam w zwyczaju pisać dla pisania jak tu jest to praktykowane drugą stronę...
Jak napisałem, że bez sensu 'lowbeam' jest jako DRL, to po to by to zostało przekodowane.

Kostek12 16-03-2019 15:28

Odp: kodowanie swiatel led
 
Temat załatwiony. Dla potomnych napisze ze powodem okazały się światła drl. Pewnie od razu byśmy to ogarnęli ale jak wtedy robiliśmy było już ciemno i wszystko wyglądało w porządku. Jednak okazało się ze w ciągu dnia zamiast paska led w lampie świeciło światło mijania. Po zmianie tego parametru na prawidłowy zgasły lampki wewnętrzne oraz w bagażniku wiec wszystko jest w 100% poprawnie.

leszcz 16-03-2019 15:40

Odp: kodowanie swiatel led
 
Cytat:

Napisał Kostek12 (Post 3106647)
wszystko jest w 100% poprawnie.

no widzisz . Nie trzeba było gnać pół Polski jak to bywa czasami ;)

To zdanie mnie dziwi
Cytat:

Napisał Kostek12 (Post 3106647)
Pewnie od razu byśmy to ogarnęli ale jak wtedy robiliśmy było już ciemno i wszystko wyglądało w porządku.

po kodowaniu od razu zgłasza niepoprawna konfiguracje . Co ma do tego pora dnia ;) ?

Kostek12 16-03-2019 16:32

Odp: kodowanie swiatel led
 
Nie wiem czy zgłasza czy nie ale nie widzialem dziennych jak świecą

leszcz 16-03-2019 16:56

Odp: kodowanie swiatel led
 
Cytat:

Napisał Kostek12 (Post 3106661)
wiem czy zgłasza czy nie

Najważniejsze = finalne działa i nie musiałeś grzać setek km aby poprawić mały błąd Twojego kolegi :one:

tedi_k 16-03-2019 17:01

Odp: kodowanie swiatel led
 
Cytat:

Napisał leszcz (Post 3106649)
no widzisz . Nie trzeba było gnać pół Polski jak to bywa czasami ;)...

Nikt nie podziękował koledze Tomkowi za jego porady??? Przecież tylko dzięki ich merytorycznej wadze sprawa miała tak szczęśliwy swój finał! :568:
Nieładnie koledzy... :027: Trzeba szanować cudzy wkład w rozwiązanie problemu!:568:

Kostek12 16-03-2019 22:51

Odp: kodowanie swiatel led
 
To ja podziękuje wszystkim zaangażowanym w ten wątek :) misja zakończona powodzeniem a na dyskotekę teraz mogę sie wybrać a nie oglądać ja w samochodzie ;)

kzmuda1 17-03-2019 00:30

Odp: kodowanie swiatel led
 
dobra, okej ale jak można kodować lampy, ustawiając lowbeam,
sorry-yyy ale ustawiając wszystko "cały komplet ustawień na FDL" i zapisując, nawet ucds zgłasza błąd "failed to wriete block........" -trzeba zerknac , a nie rutyna .....

niestety parametry niektóre są zapisywane w pewnej kolejności , najpierw ustawia się jedno później drugoe bo inaczej jest zonk, a fatum zostaje na sumieniu ustawiającego, zmieniającego parametry BCMa,

Cytat:

Napisał tedi_k (Post 3106672)
Trzeba szanować cudzy wkład w rozwiązanie problemu!:568:

to nie jest cudzy wkład, to niedopatrzenie innych ........ dobrze ze niektórzy draża " @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] " bo nektorzy nie maja tyle czasu na siedzenie na forum , bo była by kupa ...........


ehhhh JAK MOŻNA , @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] =2 i tyle w temacie ......

ja nawet nie pomyślał bym o takim błędzie, nawet nie dopuszczałem takiego błędu do swojej "małej pustej może i głupiej" głowy :P

@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] miłego użytkowania Edga, bardzo fajne wozidło :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.