Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Ile was kosztuje AC+OC (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=193348)

tubus 12-11-2013 15:37

Odp: Ile was kosztuje AC+OC
 
Najpierw zorientuj się u pierwszego żywego następnie pójdź do konkurencji i pochwal się co ci proponują oczywiście odejmując przedtem kilka setek a napewno złożą rozsądną ofertę. Ja swojego w ten sposób ubezpieczyłem w TU Uniqa za 1320zł na sumę 33tys. przy jednorazowej wpłacie AC/OC/NW-5 osób/pakiet szyby/ ASISTANS / Zielona karta / Udział własny zniesiony/Naprawa servis na org. częściach.

NIUTEK74 12-11-2013 19:03

Odp: Ile was kosztuje AC+OC
 
Dla mnie temat jak najbardziej na czasie, bo za kilka tygodni czeka mnie ta nie miła batalia z ubezpieczycielem, ale w zeszłym roku kontynuowałem ubezpieczenie w AVIVA dostałem pocztą ofertę na kwotę koło 2, 5 tyś, więc jak na kontynuacje to poszaleli rok wcześniej zapłaciłem im koło 1, 7 w sieci znalazłem jakiś kod na dodatkową zniżkę potargowałem się na infolinii i dokonałem płatności, za którą dostałem jeszcze zniżkę w sumie zeszli do około 1, 6 mam pełne zniżki dziś zrobiłem sobie kalkulację na rankomat i zauważyłem, że firmy różnie wyceniły mojego S-maxa różnica między ceną max a min koło 10 tyś

mefkm 13-11-2013 17:14

Najwazniejsze w ubezpieczeniu jest ac, doswiadczylem tego w marcu br. po zniknieciu mojego auta, w aviva pieniadze mialem po 2 tygodniach na koncie w czasie gdy policja jeszcze prowadzila sledztwo, wystarczylo wyrejestrowac auto i przeslac papiery do ubezpieczyciela

Wysłane z mojego SHIRU SHOGUN(QuadCore) za pomocą Tapatalk 2

GBB 13-11-2013 19:04

Odp: Ile was kosztuje AC+OC
 
Ja jak kilkanaście lat temu nie miałem żadnych zniżek w OC i AC po prostu dopisałem osobę z rodziny jako współwłaściciela z 60% zniżkami i po 6 latach bezszkodowej jazdy "zdobyłem" swoje 60% ;)

greegi 13-11-2013 19:46

Odp: Ile was kosztuje AC+OC
 
Ja mam OC i AC w Liberty Direct.
Dali mi max zniżkę AC (tylko na podstawie OC). Nigdy wcześniej nie płaciłem AC.
Zadzwoń i pogadaj z konsultantem. Ale najpierw wylicz sobie stawkę w kalkulatorze on-line.

endriuH58 14-11-2013 07:21

Odp: Ile was kosztuje AC+OC
 
Zapraszam chętnych do firmy Proama , dają 70 procent zniżki za bezszkodową jazdę doliczą AC na podstawie OC i jak na mój 2 letni pojazd płacę na cały pełny pakiet 2000 zł. Jak na razie nie miałem kłopotów z pojazdem ale czuję się pewnie z taka polisą.

mefkm 14-11-2013 09:17

W proama jest maly problem z ac' bo zaczyna byc wazne dopiero po inspekcji ich rzeczoznawcy a to moze oznaczac, ze auto w najgorszym przypadku przez 3 dni nie bedzie ubezpieczone,
Moze ubezpieczenie jest tansze, ale zawsze cos za cos

Ja placilem w kwietniu 1800 przy 60% oc i 50% ac, miesiac wczesniej stracilem 10% za kradziez auta

Wysłane z mojego SHIRU SHOGUN(QuadCore) za pomocą Tapatalk 2

jerry73 14-11-2013 09:50

Odp: Ile was kosztuje AC+OC
 
Witam
Wczoraj zapłaciłem w AXA 1390 zł. za pakiet z 50% zniżkami za SMaxa z 2009. Naprawa na częściach orginalnych bez amortyzacji. Assistance z każdego miejsca w Polsce . Samochód zastępczy na 5 dni. NNw po 50000 na osobę. Naprawa opon. Polisa zakupiona przez internet (dodatkowa zniżka) + zniżka za kod promocyjny.
Pozdrawiam.

dafior01 14-11-2013 12:40

Odp: Ile was kosztuje AC+OC
 
Cytat:

Napisał jerry73 (Post 2107246)
Witam
Wczoraj zapłaciłem w AXA 1390 zł. za pakiet z 50% zniżkami za SMaxa z 2009. Naprawa na częściach orginalnych bez amortyzacji. Assistance z każdego miejsca w Polsce . Samochód zastępczy na 5 dni. NNw po 50000 na osobę. Naprawa opon. Polisa zakupiona przez internet (dodatkowa zniżka) + zniżka za kod promocyjny.
Pozdrawiam.

A gdzie taki kod zdobyć?

jerry73 14-11-2013 19:14

Odp: Ile was kosztuje AC+OC
 
Kod to TANIO25.

Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.