Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2015- ] Wilgoć w reflektorach LED (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=291252)

adamwro25 28-01-2019 10:56

Odp: Wilgoć w reflektorach LED
 
ponoć jakieś audi Q7/Q8 ma w lampach z tego powodu dołożone wentylatory.
Pewnie w kolejnych faceliftach to rozwiążą

BrunoJ 28-01-2019 13:14

Odp: Wilgoć w reflektorach LED
 
A mi ostatnio jakby zaparkowały tylne lampy. Ale to wprost po śnieżnej przeprawie, gdzie auto cały tył miało zawalony śniegiem. Ale jak nie odparuje to tez wycieczka do ASO, niech się końcówka gwarancji przyda na coś.

Zbyniu123 28-01-2019 17:16

Odp: Wilgoć w reflektorach LED
 
Cytat:

Napisał jaceks (Post 3086933)
bull shit :)
no chyba że jest cieńka jak papier toaletowy
mogły być oryginalne, znaczy firmowane vw, co znaczyłoby że był serwisowany w aso. ale to nie prawda, że da się bezpiecznie przejechać 300 tys km na jednych tarczach w osobówce

Co ty gadasz, kazdym moim autem przednie tarcze wymienialem przy okolo 200 tysiacach km bo juz byly slabe, a w pasku tyl byl jeszcze w miare przy prawie 300 tys.
Jak sie jezdzi z glowa to takie wyniki to nic.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

weuek 28-01-2019 21:20

Odp: Wilgoć w reflektorach LED
 
To już chyba całe koloru rdzy były. Dla mnie kosmos - nigdy się nie spotkałem z okresem używania tych samych tarcz 200/300 kkm. g:galy

Jeszcze tylko brakuje zwierzenia, że jazda była dynamiczna, a spalanie 4,7l/100 km.

jaceks 29-01-2019 07:11

Odp: Wilgoć w reflektorach LED
 
pracuje w autoryzowanym serwisie i codziennie widzę wymianę klocków i tarcz, zaczynając od 120-150 tyś km.
Klocki zaczynają wykazywać zużycie po 40-60 kkm, w zależności od stylu jazdy, tarcze starczają na 2-3 zestawy klocków.
Co myślisz pisząc że tarcze były słabe? bierzesz suwmiarkę i porównujesz grubość z katalogiem, czy czekasz aż powierzchnia tarczy zacznie przypominać papier ścierny 80-tke albo dostrzeżesz rude Pierścienie Saturna?

mariotd 29-01-2019 08:07

Odp: Wilgoć w reflektorach LED
 
Cytat:

Napisał Zbyniu123 (Post 3087170)
Co ty gadasz, kazdym moim autem przednie tarcze wymienialem przy okolo 200 tysiacach km bo juz byly slabe, a w pasku tyl byl jeszcze w miare przy prawie 300 tys.
Jak sie jezdzi z glowa to takie wyniki to nic.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Mój ojciec miał Mondeo mk4 1.8 tdci jako przedstawiciel handlowy, zrobił nim ponad 180kkm i nadal jeździł na ori tarczach. Klocki miał w tym czasie zmieniane przód 3x, tył 2x. Po zdawaniu auta tarcze nadal były w stanie b.dobrym. A jako przedstawiciel nie głaskał zbytnio tego samochodu.... ;)

Choć z drugiej strony po zakupie mojego MK4 w benzynie musiałem zmieniać komplet tarcze + klocki, a na blacie 100 tyś km... Więc nie wiem od czego to jest zbytnio zależne.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.