Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Tuning (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=107)
-   -   Za wirusował mi się samochód (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=15152)

matzone 29-07-2006 19:00

Mikruss przepraszam za delikatne odejście od tematu ale jak to przeczytałem to musiałem Wam to pokazać. Teraz już tylko o Twój pojazd pytam. Co nowego zauważyłeś??? :fcp1 Czekam niecierpliwie na nowe wiadomośći.

mikruss 30-07-2006 20:47

matzone, ponieważ po wawce jakoś ostanio nie miałem okazji jeździć i sprawdzić możliwośći mojego autka, to narazie ograniczę się do informacji z trasy. Samochód zachowuje się bardzo dobrze. Przyspieszanie jest bardzo płynne i co najważniejsze jest zapas mocy podczas przyspieszania. Nie mam teraz sytuacji aby redukować biegi i wyprzedzać samochody. Nie mam namyśli tu jedengo, tylko 2 albo 3. Po takim manewrze jest jeszcze zapas mocy na odejście od nich. Jutro może uda mi się po wawce jeździć to zobaczę jak się zachowuje na światłach (przyspieszenia itp), oczywiście wszystko w graicach rozsądku. Co do kopcenia to nie zauważyłem, a nawet odniosłem wrażenie że silnik jakby ciszej pracował.

jagrall 30-07-2006 21:17

mikruss, czyli nic tylko chipować :-)

mikruss 30-07-2006 21:19

jagrall, jak tylko finase na to pozwolą to polecam wirusowanie auta :fcp27 :fcp27

jagrall 30-07-2006 21:44

Cytat:

Napisał mikruss
jak tylko finase na to pozwolą

to aż tak straszny wydatek nie jest, a z tego co piszecie to naprawdę warto :-)

mikruss 03-08-2006 07:30

matzone, kolejna porcja informacji. W mieście samochodzik mknie do przodu. Rzeczywiście problem z ruszaniem z pod świateł, jakieś szybkie manewry nie sprawiają kłopotu. Czasami odnoszę wrażenie że jestem w samolocie, ponieważ przy dodaniu gwałtowniej gazu jakby przód samochodu chciał się unieść w powietrze :fcp12 :fcp12 . Kopcenia nie zauważyłem i żadnych innych złych objawów też.

mikruss

matzone 03-08-2006 10:10

To znaczy, że masz dobrze zrobiony program. Cieszy mnie to :fcp1
Ja na wiosnę to na 100% robię wirusa. Może wcześniej bo napalony jestem nieziemsko :fcp3

artzly 04-08-2006 22:56

mikruss, a gdzie to robiłes mozesz mi na PW podac namiary?

matzone 04-08-2006 23:04

Artzly jak dobrze poszukasz to znajdziesz :fcp2

KriSSo 09-08-2006 17:42

Mikruss, a czytałeś może ostatni auto świat i artykuł o silnikach ze zmienionym sterowaniem ? Warto poczytać i przemyśleć sens wirusowania :).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.