Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [MK4] jakie felgi do mondeo z salonu? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=62485)

RoNiN76 23-02-2009 09:14

Cytat:

Napisał peryskop (Post 1094882)
ja latam na zimówkach 235/40/18 a takie same letnie czekają w garażu. Jasne że trzeba uważać na tak niskim profilu na dziury ale bez przesady, radość z jazdy i poczucie przyspawanego do nawierzchni na przeciętnie równych krajówkach - niezastąpiona, nie wspomne o autostradach.

Życzę Ci jak najmniej guzów na oponach i jak najmniej prostowań felg. Przerabiałem temat w MK3 i powiem CI szczerze nie kalkuluje się ...super wygląda i super się jeździ ale tylko po dobrej nawierzchni.

23-02-2009 09:31

Żeby nie zakładać nowego postu ,jak Panowie sądzicie do srebrnego koloru samochodu pasują felgi z czarnymi wstawkami czy nie za bardzo? Do czarnego to wiadomo że jest super albo nawet do białego dla kontarstu,ale do srebrnego? A wiosna sie zbliża i coś muszę wybrać, najlepiej z tej oferty [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Jak by ktoś coś z tych felg to rabat -15% z tym że plus przesyłka.
Ps. dlaczego mam taki nick :(

KrisK 23-02-2009 12:51

Cytat:

Napisał MIR (Post 1093037)
Witam już niedługo dołączam do grupy posiadaczy:> Biorę 2.0 benzyna , kombi , BIAŁY :)

Wszystko już wybrane cena dobra pozostała kwestia wyboru felg, biorę wersję gold + pierdoły więc dostaje te podstawowe 16 wzór 5- ramienny. Na ten moment mam plan by takie felgi przemalować (profesjonalnie) na kolor czarny. Moje pytanie brzmi : Czy warto u dealera dopłacać prawie 1900zł żeby mieć felgi 17 cali ?

Zastanawiam się czy nie zrezygnować w ogóle z alu felg , wynegocjowac posadzenie go na zwykłych felgach, a ale kupić na własną rękę.

Wg mnie biorąc pakiet gold x w ogóle nie masz możliwości negocjacji ... Auto "z góry" ma felgi 16 5-ramienne i choćby nie wiem ile byś dopłacał "oryginalnie z fabryki" innego nie dostaniesz. Wszystko oczywiście jest możliwe u dealera ale to tylko jego dobra wola a biorąc pod uwagę ceny felg u dealera to on sobie krzywdy nie zrobi. Lepiej kupić coś poza fordem a te 16 jeśli się tobie nie podobają czy chcesz inne to na zimówki będą jak znalazł. 16 z oponą 215/55/16 jest idealna wg mnie. Nie ma na co narzekać.
Pozdr
K

Snot 23-02-2009 21:12

Odp: [MK4] jakie felgi do mondeo z salonu?
 
Cytat:

Napisał RoNiN76 (Post 1095722)
Życzę Ci jak najmniej guzów na oponach i jak najmniej prostowań felg. Przerabiałem temat w MK3 i powiem CI szczerze nie kalkuluje się ...super wygląda i super się jeździ ale tylko po dobrej nawierzchni.

E tam przesada... prawie rok przejeździłem swoim mk3 na 18" felgach po dziurawej warszawie i teraz nie wyobrażam sobie założyć 16" na lato :) Nie ma tragedii, ale zgadzam się, że to raczej kwestia gustu zadka kierowcy. Jedni wola wozić się kanapą na kółkach, inni wolą czuć fakturę drogi na tyłku.

Co do autora postu. Nie bierz przeciętnych felg za wielką kasę. Weź na stalowych i kup sobie osobno. Napewno znajdziesz coś co ci się naprawde bedzie podobać. Byle były dobrej firmy, bo jakieś krzaki to i 14" na pierwszej dzurze pogniesz :)

TOMAS 23-02-2009 21:19

Odp: [MK4] jakie felgi do mondeo z salonu?
 
Cytat:

Napisał imported_jvc (Post 1095744)
Żeby nie zakładać nowego postu ,jak Panowie sądzicie do srebrnego koloru samochodu pasują felgi z czarnymi wstawkami czy nie za bardzo? Do czarnego to wiadomo że jest super albo nawet do białego dla kontarstu,ale do srebrnego? A wiosna sie zbliża i coś muszę wybrać, najlepiej z tej oferty [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Jak by ktoś coś z tych felg to rabat -15% z tym że plus przesyłka.
Ps. dlaczego mam taki nick :(

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] tutaj możesz zmieniać barwę auta jak i kolor felg


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.