Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2008-2012] wymiana zarowki w przedniej lampie - poradnik (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=117506)

Jakoob 24-02-2013 14:59

Odp: wymiana zarowki w przedniej lampie - poradnik
 
Dzięki za odp, na Twoim zdjęciu nie mam jak zaznaczyć, bo postojówka jest przysłonięta gumową nasadką, a do mocowania mijania, które pokazałeś na fotkach ma się ta konstrukcja nijak :) Na dzisiaj odpuściłem, mam poharatane łapska przez te kombinacje, ciężko tam palec wsunąć a co dopiero dwa :619: Przy następnym podejściu cyknę fotki jak to dokładnie wygląda.

sgspeedy 09-01-2014 11:58

Odp: wymiana zarowki w przedniej lampie - poradnik
 
1 załącznik(i)
Pozdrawiam,

Załączam prawidłową procedurę wymiany żarówki!, nie wiem dlaczego kolega tak sobie utrudnił życie:wink:

Remus1 16-04-2014 11:47

Odp: wymiana zarowki w przedniej lampie - poradnik
 
Witam

Wczoraj wymieniałem właśnie postojówkę przednią.

Wystarczy zdemontować plastikową osłonę przy grillu (górną), zdjąć osłonę gumową przy postojówce, i następnie haczykiem z drutu wyciągnąć listwę plastikową z uszkodzoną żarówką.
Nie trzeba nic przekręcać i kombinować, oprawka tkwi na wcisk.
Nie demontować reflektora, choć to faktycznie tylko 3 min więcej.
Wymienić żarówkę i włożyć z powrotem.

pozdr.
Irek

Gostek_ 01-08-2014 21:50

Odp: wymiana zarowki w przedniej lampie - poradnik
 
U mnie zamiast haczyka sprawdziły się mniejsze kombinerki. Tak siedziało, że nawet imbusem zahaczałem i nie chciało wyjść. Patent z osłoną super i nie ma żadnych zaczepów do urwania...

MichalTJE 01-10-2014 09:55

Odp: wymiana zarowki w przedniej lampie - poradnik
 
Witam szykuje się dziś do wymiany żarówek spalona jedna ale chce wymienić obydwie... czy macie jakieś sprawdzone żarówki H7 które pomagają w szczególności ze właśnie czas wcześniejszego zmroku postępuje...
Dziękuje i pozdrawiam.

barthelemi1 30-10-2014 21:19

Odp: wymiana zarowki w przedniej lampie - poradnik
 
Chcialbym się dowiedzieć jak wymienic zarowk oswietlenia ziemi w lusterkach i jaka tam jest zarówka?

barthelemi1 31-10-2014 20:43

Odp: wymiana zarowki w przedniej lampie - poradnik
 
Pomoze ktoś? I jeszcze pytanie co do zarowek ledowych. Czy Kugi maja sygnalizacje na komputerze spalonej zarowki?

Redsik 04-02-2015 13:26

Odp: wymiana zarowki w przedniej lampie - poradnik
 
u mnie nie ma takiej kontroli choc zarowka była spalona.

Redsik 07-02-2015 13:39

Odp: wymiana zarowki w przedniej lampie - poradnik
 
Koledzy a mam pytanie.Mam zamontowane swiatla dzienne orginalne.Czy one są tylko na wcisk razem z osłonką.Pytam poniewaz musze wymienic zarówke i chcialbym zdemontowac reflektor.

naski 20-11-2015 08:17

Odp: wymiana zarowki w przedniej lampie - poradnik
 
do sgspeedy fotka wymiany jest swietna 10minut pracy i po problemie:dzienki'''''''''''

Bump:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.