Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=80730)

sylmar 01-02-2011 12:46

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
Cytat:

Napisał deku (Post 1589532)
Jest pomarańczowa. U mnie gaśnie jak wcisnę pierwszy raz hamulec (po odpaleniu auta).
Pierwszy raz zapaliła mi się jak miałem przepaloną żarówkę stopu z tyłu. Teraz nie wiem jak się tego pozbyć (kable w przelotkach są ok).


Sprawdź czujnik ten nad pedałem od hamowania. Ja miałem taki przypadek ze wyskoczył z blaszek które trzymają czujnik i kontrolka się świeciła.

januszeczek6 01-02-2011 19:32

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
dzieki wielkie za podpowiedzi

dodi 05-02-2011 09:59

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
ta kontrolka swieci sie rowniez jak masz jakas zarowke przepaloną np. od swiateł mijania...jezeli gasnie po wcisnieciu hamulaca jest wszystko ok

rafcio9639 11-02-2011 19:18

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
Witam wszystkich Mam mały problem z kontrolka stanu płynu do spryskiwaczy w swoim galaxy Mianowicie kontrolka świeci ciągle jak by nie było płynu który jest w zbiorniku Miał ktoś taki problem ???

taxidriver 12-02-2011 07:22

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
Cytat:

Napisał rafcio9639 (Post 1597012)
kontrolka świeci ciągle jak by nie było płynu który jest w zbiorniku

Chyba prosta sprawa po prostu masz gdzieś brak obwodu przerwany kabel czy nie działający czujnik w zbiorniku czysta robota musisz najprościej odpiąć kostke i ja zmostkować jak przejdzie to wiesz gdzie masz szukać. Ewentualnie po odpięciu kostki też się poprawi wtedy wszystko jasne ;).

wozik70 18-04-2011 19:15

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
Witam. U mnie po wciśnięciu stopu kontrolki gasną ale po włączeniu świateł zapala się lewa kontrolka. świeci się tylko przy włączonych światłach. Proszę o poradę. Co to może oznaczać? żarówki sprawdziłem

sp4jkk 18-04-2011 20:38

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
Kolego Ty masz MK1 więc lewa kontrolka powinna oznaczać temperaturę między +4 a 0 stopni. Jak się świecą dwie to jest poniżej 0 st.
Mam nadzieje, że nie pomyliłem.

wozik70 19-04-2011 15:35

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
Cytat:

Napisał sp4jkk (Post 1640704)
kolego ty masz mk1 więc lewa kontrolka powinna oznaczać temperaturę między +4 a 0 stopni. Jak się świecą dwie to jest poniżej 0 st.
Mam nadzieje, że nie pomyliłem.

masz racje ale są to śnieżynki na samej górze a u mnie świeci lewa żaróweczka pod symbolem samochodu ta sama co gaśnie przy wciśnięciu stopu po pierwszym uruchomieniu razem z prawą . Co dziwne ta żarówka świeci tylko przy włączonych światłach. po wyłączeniu gaśnie Proszę o pomoc

sp4jkk 19-04-2011 17:27

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
czyli szukanie masy w oświetleniu Cię czeka...

wozik70 21-04-2011 10:04

Odp: Opis kontrolek wyświetlających się na liczniku
 
Cytat:

Napisał sp4jkk (Post 1641126)
czyli szukanie masy w oświetleniu Cię czeka...

ale wszystkie żarówki świecą. Jak można to zlokalizować?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.