Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Nie działa podgrzewana przednia szyba (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=99998)

darmodziej 07-11-2010 12:52

Odp: nie działa podgrzewana przednia szyba
 
Cytat:

Napisał pupek86 (Post 1536132)
dlatego chcemy się dowiedzieć jak sprawdzić ten przekaźnik

Z rozpiski wynika, że przekaźnik jest jeden, wobec tego, skoro połowa szyby grzeje, to przekaźnik jest dobry. Trzeba sprawdzić, czy do szyby dochodzi prąd, wystarczy żarówka 12V i kawałek kabelka, to jest nawet lepsze rozwiązanie, niż woltomierz.

pumba 07-11-2010 15:41

Odp: nie działa podgrzewana przednia szyba
 
czy mógłby ktoś wytłumaczyć jak to zrobić bo jestem zielony:) najlepiej jakaś foto relacja.

rabbit_tomek 07-11-2010 16:44

Odp: nie działa podgrzewana przednia szyba
 
jeszcze doszukałem sie jakiś kostek pod szyba. ja sie otwiera maske to po stronie kierowcy pod tym podszybiem sa takie dwie kostki?? zastnawia mnie czy sa one do szyby czy do wycieraczek??

jks 14-11-2010 10:28

Odp: nie działa podgrzewana przednia szyba
 
witam
ja się podepnę pod ten temat.
Mam podgrzewaną przednią szybe ale nie mam włącznika. jak to jeść?

pumba 21-11-2010 19:55

Odp: nie działa podgrzewana przednia szyba
 
Cytat:

Napisał rabbit_tomek (Post 1536277)
jeszcze doszukałem sie jakiś kostek pod szyba. ja sie otwiera maske to po stronie kierowcy pod tym podszybiem sa takie dwie kostki?? zastnawia mnie czy sa one do szyby czy do wycieraczek??

czy moglbyś zamiescic jakies foto gdzie one sie znajduja bo zima juz blisko.:mrgreen:

rabbit_tomek 22-11-2010 20:32

Odp: nie działa podgrzewana przednia szyba
 
2 załącznik(i)
witam
dwa zdjecia są robione komórka. o te właśnie przekaźniki chodziło moze ktoś cos wiecej o nich wie?

pupek86 22-11-2010 20:44

Odp: nie działa podgrzewana przednia szyba
 
okej, mamy zdjęcie kostek teraz czas się pobawić z tymi kostkami jak czas będzie. mam nadzieję że to ich wina :mrgreen:

ethernal 23-11-2010 07:51

Odp: nie działa podgrzewana przednia szyba
 
U mnie znowu ok. 20% szyby z prawej strony (przy prawym słupku) nie grzeje, wiec tak bardzo to nie przeszkadza. Ale zastanawiam się czy to też coś nie "tegez" ze stykami czy coś innego?

robson646 23-11-2010 12:19

Odp: nie działa podgrzewana przednia szyba
 
Jak grzeje cała jedna połowa to i tak nieźle u mnie jest tak że kiedy włącze grzanie to rozmraża mi tylko jakieś cztery czy pięć pasków, które mają od 2 do 5 cm szerokości na lewej i prawej połowie szyby...
Czy to oznacza że już nie będzie grzała na całej powierzchni czy może jest jeszcze szansa ją zreanimować?

banita 23-11-2010 12:39

Odp: nie działa podgrzewana przednia szyba
 
Witam

Mam identycznie, da się coś z tym zrobic ?? sezon zimowy się zaczyna i denerwuje mnie to troszke :(


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.