Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Fiesta 1995-2001] Sposób na niezacinającą się tylną wycieraczkę (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=107079)

Pufcio 20-08-2010 17:24

Odp: Sposób na niezacinającą się tylną wycieraczkę
 
Cytat:

Napisał bidżej (Post 1493979)
nie wiem czy w MK5 2001r. mojej rodzicielki nie ma dwóch słoników...

Też mam dwa :) Jednym idzie wspomniany wąż do spryskiwaczy, drugim zasilanie trzeciego światła stop :)

Cytat:

Napisał bidżej (Post 1493979)
a jak masz w takim razie rozwiązane włączanie oświetlenia bagażnika? nie ma tego kretyńskiego patentu z kulką?

Kiedy jeden z pinów na listwie nie jest wciśnięty (zdaje się drugi od prawej), to lampka dostaje napięcie :)

bidżej 20-08-2010 17:25

Odp: Sposób na niezacinającą się tylną wycieraczkę
 
tzn. że u Ciebie jeszcze są te styki, a u mojej rodzicielki w srebrnej brak. takie rozwiązanie jak piszesz, mam w MK3. burdello bum-bum O_o

Pufcio 20-08-2010 17:28

Odp: Sposób na niezacinającą się tylną wycieraczkę
 
To Ford. To wszystko tłumaczy ;)

skola 23-08-2010 21:09

Odp: Sposób na niezacinającą się tylną wycieraczkę
 
a gdyby tak kabel zawinięty w koło na nim cyna i wkręt w klapę bagażnika i wkręt obok zawiasu ??

bidżej 23-08-2010 21:13

Odp: Sposób na niezacinającą się tylną wycieraczkę
 
to to by było tzw. druciarstwo i zaproszenie rudego w kolejne miejsca auta. szkoda Ci kawałka przewodu żeby to zrobić po ludzku?

Bonus 24-08-2010 19:42

Odp: Sposób na niezacinającą się tylną wycieraczkę
 
hmm a to przypadkiem nie brak połacznia masy jest problemem? nie styki, nalezy przesunac zaczep zamka na progu bagażnika żeby lepiej stykało gdy sie zamknie klape a nie czyścić

bidżej 24-08-2010 20:48

Odp: Sposób na niezacinającą się tylną wycieraczkę
 
Bonus, te bolce mają jakieś 15 albo 20mm skoku, ciężko żeby nie stykały przy zamkniętej klapie. no chyba że komuś na prawdę odstaje :P

Bonus 24-08-2010 23:56

Odp: Sposób na niezacinającą się tylną wycieraczkę
 
Cytat:

Napisał bidżej (Post 1496122)
Bonus, te bolce mają jakieś 15 albo 20mm skoku, ciężko żeby nie stykały przy zamkniętej klapie. no chyba że komuś na prawdę odstaje :P

ale bardzo łatwo przesuwa sie zaczep zamka klapy przy trzaskaniu i mimo że klapa wygląda na zamkniętą i nieodstającą to sie okazuje ze można klape przycisnąć i po przyciśnięciu klapy okazuje sie że wycieraczka zaczyna działać


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.