Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|śląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=127)
-   -   AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=87355)

fordmen 26-01-2010 17:43

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
dzisiaj zrobiłem test zadzwoniłem tam i zapytałem o cene zbieżności i co sie okazało , że i owszem zbieżność CAŁEGO samochodu (przód i tył) faktycznie kosztuje 240 zeta , a tylko przód 130 zeta , więc szanowny kolego jest trochę niejasności w twojej wypowiedzi , a mianowicie jeśli pytałeś u nich o zbieżność cołości to OK , ale jak zapytałeś w innych serwisach ?, bo dzwoniłem do paru i poniżej 300 zeta żaden nie opuścił za przód i tył, więc domnienam że nastąpiła jakaś pomyłka i tak nawiasem należało by ją zweryfikować i wyprostować.

darnel 26-01-2010 20:55

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
Niczego nie muszę prostować. Zbieżność w moim aucie ustawia się tylko z przodu, więc o to pytałem. Cena jaka usłyszałem wachała sie między 140 a 150 zł. W armadzie o której wspomniałem, zrobili to za 100 zł. Nie wnikam, powtarzam, w fachowość serwisu bo z niego nie korzystałem. Pisałem tylko o kompetencji pracowników sklepu. W moim mniemaniu uległa pogorszeniu/czyt. zmieniono część z nich, nie wiem jaką/ . Poza tym nie mam zastrzeżeń. Baza części i możliwości ich zdobycia - świetna. Ja nadal tam robię zakupy :)

feny2 07-09-2017 13:55

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
Z serwisem doświadczenie mam złe. Wymieniałem rozrząd za co zapłaciłem więcej niż krzyknęli w innym serwisie Forda (Bytom) z nadzieją, że przełoży się to na pewność wykonanej usługi. Po 30 tys. pod maską zaczęło huczeć. Właśnie wróciłem z serwisu gdzie okazało się, że pasek pozostał oryginalny od nowości (!!!) co było też widoczne po jego stanie. Podobnie nie wymienili pompy wody, która pozostała stara-oryginalna w której już pojawiły się wycieki.

dzwiedziu 07-09-2017 17:20

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
Lepiej może było do Lubosa podjechać i zapytać.
A o tym "serwisie" forda w Bytomiu to raczej nie ciekawe opinie w necie są.

slawek-kali 07-09-2017 19:03

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
MOim zdaniem ci z Bytomia cie zrobili na nowe czesci :D

darnel 07-09-2017 23:09

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
Cytat:

Napisał feny2 (Post 2855140)
wróciłem z serwisu gdzie okazało się, że pasek pozostał oryginalny od nowości (!!!) co było też widoczne po jego stanie. Podobnie nie wymienili pompy wody, która pozostała stara-oryginalna

Kto stwierdził, że części nie wymienione? Nie wierzę, że amgt taki wałek zrobiło. Znam firmę może nie od podszewki ale zdążyłem poznać zasady tam panujące. Nie wierzę, że coś takiego zrobili. To poważne oskarżenie. Napisz cos więcej

evoflag 31-01-2018 22:32

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
Zdecydowanie polecam sklep, ale zdecydowanie nie polecam serwisu, drogo i drogo i jeszcze raz drogo przy czym cena nie przeklada sie na fachowosc.

rdcom 15-05-2018 18:29

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
i jak z tym rozrządem? To ważne czy faktycznie oszukują. Gdzie proponujecie się udać na wymianę rozrządu? czy po wymianie następna wymiana również po 160KKm lub 8 lat?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.