Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2008-2011] Stuki podczas dodawania odejmowania gazu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=182941)

tomfoc2 02-06-2013 16:19

Odp: Stuki podczas dodawania odejmowania gazu
 
Co myślicie o tym,warto? [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
a tu ta sama jeszcze taniej [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Na alle... nawet używki są droższe,myślę że któraś z tych będzie lepsza niż używka!

przemek124 02-06-2013 18:19

Odp: Stuki podczas dodawania odejmowania gazu
 
Witam
Zauważyłem ze ten dziwny stuk występuje również przy ruszaniu czy to do przodu czy do tyłu - pojedyncze stuknięcie :? ?

januhowski 02-06-2013 19:16

Odp: Stuki podczas dodawania odejmowania gazu
 
a u mnie stuka od wczoraj cały czas czy to w czasie jazdy czy na postoju chodzi jak traktor...nawet pod pedałami czuje stukanie w czasie jazdy..pomocy!!!!

JohnLenin 02-06-2013 20:36

Odp: Stuki podczas dodawania odejmowania gazu
 
Cytat:

Napisał tomfoc2 (Post 2023017)
Co myślicie o tym,warto? [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
a tu ta sama jeszcze taniej [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Na alle... nawet używki są droższe,myślę że któraś z tych będzie lepsza niż używka!

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tomfoc2 02-06-2013 20:41

Odp: Stuki podczas dodawania odejmowania gazu
 
Cytat:

Napisał JohnLenin (Post 2023224)
http://www.alejasamochodowa.pl/p,pl,...ona+prawa.html

No tak jeszcze tańsza,tylko czy ktoś takie montował i jak z wytrzymałością?

JohnLenin 03-06-2013 17:50

Re: Stuki podczas dodawania odejmowania gazu
 
Witam, zamówiona używka okazała się do odesłania, guma po naciśnięciu okazała się popękana Dalej szukam poduchy i z tej aukcji [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] gość mówi, że to jest oryginał Forda i jest to po prostu nadprodukcja. Czy rzeczywiście coś takiego istnieje?
__________________

leaderfox87 03-06-2013 19:32

Odp: Stuki podczas dodawania odejmowania gazu
 
Miałem to samo. Przy ruszaniu- stuk, redukcja biegiem żeby wychamować do świateł- stuk. okazało się, że to półosie.

Sopel151 06-06-2013 11:31

Odp: Stuki podczas dodawania odejmowania gazu
 
Witam Ja w swoim Focusie mam tak samo i wydaje mi się że te stuki mogą być związane z półosiami nie mam pewności(dodam że 2 tygodnie temu wymieniałem amortyzatory z przodu i przed wymianą nie było słychać żadnego stukania, tylko czy to może mieć jakiś związek?).Ale tak jak kolega Przemek124 piszę, przy ruszaniu do przodu czy do tyłu jest wyraźne stuknięcie wydobywające się z obydwu stron w sekundowym odstępie, dodam że przy zmianie biegów(nie zawsze) również słychać to stukanie. Mój Focus jest z 2005 roku i nie orientuje się czy ma dwumasa poprzedni właściciel mówił że nie ma. Więc do czego przypisać te stuki?? pozdrówka

przemek124 11-06-2013 22:46

Odp: Stuki podczas dodawania odejmowania gazu
 
Witam
A co byście powiedzieli na uszkodzoną poduszkę zawieszenia tą środkową ? - Taka diagnoza u nie zależnego mechanika? (syn mi się urodził właśnie)

tomfoc2 12-06-2013 16:41

Odp: Stuki podczas dodawania odejmowania gazu
 
Cytat:

Napisał przemek124 (Post 2028288)
Taka diagnoza u nie zależnego mechanika? (syn mi się urodził właśnie)

przemek124 GRATULUJE syna,niech rośnie zdrowo!!! :>i mechanika,że dobrą diagnozę postawił z tym synem:wink:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.