Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2010-2015] Zaprogramowanie drugiego klucza (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=217753)

tedi_k 19-01-2015 11:46

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
Awaria/wymiana zegarów, awaria/wymiana sterownika silnika, zgubienie kluczyka itp.

Biperek 19-01-2015 15:54

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
Ja robiłem w ASO w Białymstoku. Klucz nowy (scyzoryk) surowy z allegro, wyrżnięty u klucznika w rodzinnym mieście. Z tego co wiem to programowali mi od nowa stary i nowy. Samo programowanie chyba około 200 pln (całkowity koszt) 450 pln.

Karwos00 19-01-2015 16:20

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
Podpytałem i u mnie wyjdzie 50 za docięcie (surówkę mam z ebay = identyczny z oryginalnym bez znaczka Forda) + 150 programowanie. Oczywiście wolałbym żeby ten drugi to nie był Master tylko drugi kluczyk do MyKey.

arturfom 19-01-2015 16:37

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
Cytat:

Napisał Biperek (Post 2336256)
Ja robiłem w ASO w Białymstoku. Klucz nowy (scyzoryk) surowy z allegro, wyrżnięty u klucznika w rodzinnym mieście. Z tego co wiem to programowali mi od nowa stary i nowy. Samo programowanie chyba około 200 pln (całkowity koszt) 450 pln.

Ile placiles za wycinkę grota? I tak taniej wychodzi niż klon w DH Central w Białym

Maniak 19-01-2015 17:08

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
w uk kluczyk orginal ford używka 150zl z ebaya, dorobienia grota 50zl, kodowanie w fordzie uk 300zl.
przy kodowaniu smarta nie koniecznie potrzebny grot.

Problem przy klonowaniu polega na tym ze drugi kluczyk do twojego samochodu gdzieś jeszcze jest. Przy programowaniu kasuje się stare klucze i wgrywa nowe, minimum dwa.

ptaq1978 26-01-2015 18:25

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
Cytat:

Napisał arturfom (Post 2336069)
Klon to kopia klucza "lustro" masz dwa klucze z takim samym wsadem a immo widzi je jako jeden.
Jeśli przyjdzie ci programować immo i dopisywać klucze powinieneś mieć minimum 2 inne - nie oryginał i klon bo nie zaprogramujesz żadnego.
W elmconfig możesz sprawdzić ile kluczy masz wpisanych, czy masz klon można w samochodzie sprawdzić jesli masz w menu zegarów przypisywanie ustawień do klucza - coś zmienisz na jednym, włożysz drugi i zobaczysz czy ma inne ustawienia, jesli pomimo zmian masz zawsze te same czyli masz klon

sprawdziłem swoje kluczyki. Jednak mam dwa "inne".
Zaprogramowałem w jednym ustawienie kierownicy na tryb sport, a w drugim na komfort. Zmiana kluczyków powoduje też zmianę ustawień więc to chyba dobrze?

arturfom 26-01-2015 21:45

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
b.dobrze masz dwa różne

Karwos00 27-01-2015 15:51

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
Ja kupiłem kluczyk na ebay - wygląda identycznie z 4 przyciskami - bez znaczka forda - koszt 10$. Wycinka kosztuje u mnie ok 50zl. Programowanie 140 - ale podejrzewam że byłby to klon - czyli 2 identyczne klucze a nie 2 różne do osobnego programowania MyKey.

Biperek 31-01-2015 20:03

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
Cytat:

Napisał arturfom (Post 2336278)
Ile placiles za wycinkę grota? I tak taniej wychodzi niż klon w DH Central w Białym

Wycinka chyba 50 pln o ile dobrze pamietam.

connect 25-06-2019 22:37

Dorobienie kluczyka
 
1 załącznik(i)
Mam w rodzinie C-Max'a 2011 z jednym kluczykiem scyzorykiem i chciałbym dorobić drugi kluczyk. Proszę o info w jaki sposób sprawdzić jaka jest częstotliwość transpondera?
Rozumiem, że aby najtaniej mieć drugi trzeba zakupić używkę, dokupić czysty grot i dorobić oraz znaleźć kogoś w pobliżu (dolnośląskie/lubuskie), kto mi zaprogramuje ten dodatkowy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.