Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Ubezpieczenie , jakie , gdzie , za ile ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=119089)

lotek 04-10-2016 15:06

Odp: Ubezpieczenie , jakie , gdzie , za ile ?
 
Panowie. Gdzie w tym roku wychodzi OC najtaniej dla mazowieckiego?? ( Warszawa). W Axie na przedłużenie za samo oc dostałem propozycję 1100 :) ( gdzie rok temu było 500) a jak wypełniłem kalkulację jak nowy klient, wyszło 480....no mistrz :)

Speedo 04-10-2016 15:12

Odp: Ubezpieczenie , jakie , gdzie , za ile ?
 
ja też tak miałem, przysłali mi kontynuację - dużo, wypełniłem kalkulację - wyszło mniej, ale jak w tym kroku co trzeba podać ostatniego ubezpieczyciela dałem "axa" to mi wywaliło, że nie mogę on-line tylko mam se wydzwaniać do konsultanta, no nie to nie, na drzewo, wziąłem w mbanku, też axa :P

lotek 04-10-2016 16:35

Odp: [mk1] Gdzie najtańsze oc???Piszczie!!!
 
W mbanku mozna zakupic oc jak sie nie jest klientem?. Duzo zaplaciles?

Speedo 05-10-2016 12:26

Odp: [mk1] Gdzie najtańsze oc???Piszczie!!!
 
Cytat:

Napisał lotek (Post 2669567)
W mbanku mozna zakupic oc jak sie nie jest klientem?.

nie mam pojęcia, ja akurat nieszczęśliwie jestem to nie analizuję, kupujesz w mbanku papiery dostajesz od AXA więc to pewnie plusminus to samo, bank Ci tylko rozkłada na 12 rat jak chcesz, potrąca z konta i takietam

za S-Maxa zapłaciłem 392,40 za rok (OC bez NNW)

lotek 05-10-2016 12:47

Odp: Ubezpieczenie , jakie , gdzie , za ile ?
 
U mnie wyszło około 700 pln za samo OC a mam 60% zniżek. Co województwo to inna cena niestety.

Edi 05-10-2016 13:15

Odp: Ubezpieczenie , jakie , gdzie , za ile ?
 
Nie województwo a powiat nawet tak dla ścisłości :-)

lotek 06-10-2016 19:07

Odp: [mk1] Gdzie najtańsze oc???Piszczie!!!
 
Dobrze ze nie dzielnica ;)

AdoKrycha007 07-10-2016 14:49

Odp: Ubezpieczenie , jakie , gdzie , za ile ?
 
Panowie, czy jest możliwośc w jakimś ubezpieczycielu wykupić samo OC z rozszerzoną lawetą za w miarę rozsądną dopłatę? Wiem że stawki poszły do góry.. Z tego co się dowiadywałem to większość daje do samego OC ten assistance gratis, ale to jest bieda wersja i dotyczy tylko wypadu/kolizji, a nie awarii. Czyli inaczej - jak mi się auto zepsuje na 2 końcu PL, to mi nie sholują go za free, chyba że go rozwalę na drzewie lub o inne auto...

Teraz mam jeszcze AC/OC/NW i mam na cały kraj bez limitu km lawętę do najzwyklejszych nawet awarii, ale teraz chcę już na kolejny rok samo OC..

juri2069 09-10-2016 09:59

Odp: Ubezpieczenie , jakie , gdzie , za ile ?
 
Cytat:

Napisał jacekcrv (Post 2669300)
Tylko poczytaj dokładnie kiedy Ci te rzeczy przysługują i w jakim wymiarze.
Co do samochodu zastępczego to owszem tak, ale jeśli Twój samochód zabierze laweta do warsztatu. Kluczowym jest również fakt, że ten samochód przysługuje Ci na max 3 dni (i nie są to 3 dni robocze). Oczywiście podstawienie tego samochodu jest za darmo, jednak zwrócić do wypożyczalni musisz na własny koszt. Darmowa laweta przysługuje Ci do 150km od miejsca zamieszkania(powyżej już płacisz) oraz od 20km od miejsca zamieszkania. (jak jesteś bliżej to nie przysługuje darmowe).
Jako ciekawostkę podam fakt, że zniesienie limitu holowania (po PL) kosztuje 50zl. Mowie tu cały czas o PZU.


Nie do warsztatu a do wybranego przeze mnie miejsca .
Paragraf 33, pkt 2.2.b.
Darmowa laweta w twojej dopłacie jak i moim darmowym jest do 150 km .
Różnica taka , że auto zastępcze mam na 3 dni a ty 7 dni :)

To tak tylko chciałem wyprostować. Wszystko pisze w ogólnych warunkach paragraf 32 ,33 :)

lotek 09-10-2016 11:25

Odp: [mk1] Gdzie najtańsze oc???Piszczie!!!
 
Ado sprawdz w axa ubezpieczenia. Tylko nie w axa direct.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.