Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Światła do jazdy dziennej - LED (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=75993)

d64 20-08-2012 11:27

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Witam
Sprawdziłem i do Forda Focusa MK2 pasują idealnie w miejsce oryginalnych halogenów przeciwmgłowych lampy LED o 70mm średnicy.

konfuzja 20-08-2012 12:07

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
W FII FL sa takie same halogeny jak w FII? LEDy 70 mm tez będą idealnie pasować?

danielsan51 20-08-2012 19:34

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Cytat:

Napisał konfuzja (Post 1865949)
W FII FL sa takie same halogeny jak w FII? LEDy 70 mm tez będą idealnie pasować?


sa takie same tylko ramki sa inne :D

grzesineck 29-08-2012 14:57

Podłączenie LED do bezpiecznika F36
 
W skrzynce dodatkowej bezpiecznikow jest taki f36 (modul sterowania zespolem napedowym) - czy podlaczenie pod niego kabelka od swiatel bedzie mialo jakies negatywne skutki? Nadmienie,ze swiatla spod tego bezpiecznika gasną po 10sek. po wylaczeniu stacyjki (ale to nie przeszkadza).
Chodzi o Ford Focus mk2 2.0 tdci

majek32 29-08-2012 18:15

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Jakie masz DRL i co "mówi"instrukcja o podłączeniu?

grzesineck 29-08-2012 18:42

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Instrukcja to jakis prymitywny wydruk z drukarki atramentowej, a pudelko jest od innych swiateł:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
...szczegol jest taki, ze opis jest falszywy - to zaden automat tylko przekaznik dorzucony. Teraz to wiem jak do łapy dostałem.
Generalnie brak instrukcji (poza tym sfotografowanym na barowym stoliku rysunkiem nietrzezwego amatora handlu).
PS-lampki z aukcji (ze zdjęć poza pudelkiem) wygladaja na te ktore otrzymalem (oczywiscie nie maja nic wspolnego ze zdjeciami z opakowania).
Opis homologacji jest naniesiony ale poza tym nigdzie nie ma parametrow (100% chinska robota). Zakladam, ze:
Rozmiar: średnica: 70mm, wysokość 52mm
Moc: 8W/zestaw
Jasność: 480LM
Napięcie wejściowe: 12V DC
Odpowiadają rzeczywistosci.
pzdr

majek32 29-08-2012 19:18

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
No to i może bedzie toto swiecić ale czy porzadnie to nie wiem.
A jeżeli chodzi o podłączenie to nie pomogę.
Ja swoje Philipsy bez problemu podłączyłem pod akumulator i pozycyjne i jest OK

Grinch 09-09-2012 20:19

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Jest jakakolwiek możliwość aby zintegrować światłą dzienne z czujnikiem zmierzchu?

paablod 09-09-2012 20:32

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Cytat:

Napisał Grinch (Post 1874479)
Jest jakakolwiek możliwość aby zintegrować światłą dzienne z czujnikiem zmierzchu?

Porządne DRL mają przekaźnik odłączający je po zapaleniu świateł pozycyjnych. Jeżeli czujnik zmierzchu załącza mijania z pozycyjnymi sprawa rozwiązana. Można ten przekaźnik podłączyć też pod mijania, kwestia podania plusa. O ile o to pytałeś.

majek32 09-09-2012 20:33

Odp: Światła do jazdy dziennej - LED
 
Takie trudne poszukać trochę?
Ze trzy tematy niżej masz cały temat o swiatłach DRL i dziennych fabrycznych w FFII


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.