Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|śląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=127)
-   -   AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=87355)

fordmen 21-01-2010 14:17

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
Witam , a jaki problem może pomogę :)

darnel 21-01-2010 14:22

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
Cytat:

Napisał yzk (Post 1339023)
Darnel to po co się wypowiadasz jak nie masz z nimi doświadczenia!

Gdybyś czytał ze zrozumieniem to wiedziałbyś to i nie zadawał niepotrzebnych pytań.
Cytat:

Napisał yzk (Post 1339023)
Od ponad 20 lat jest tam ta sama ekipa

zonk, dopytaj, później pisz. Wejdź do sklepu o którym pisałem i oceń czy Ci sprzedawcy mogą tam pracować 20 lat, buahaha. No widzę, że mocno zabolało skoro po 3 latach milczenia odpowiadasz na mój właśnie post
Cytat:

Napisał yzk (Post 1339023)
W armadzie mechanicy z chryslera napewno naparwią Ci auto lepiej!

a to już Twoja teoria, nie wnikam

Wojtek 21-01-2010 14:22

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
Sie ma.

Cytat:

Napisał darnel (Post 1325227)
Serwisu nie znam i się nie wypowiadam.

Cytat:

Napisał yzk (Post 1339023)
Darnel to po co się wypowiadasz jak nie masz z nimi doświadczenia!

Cytat:

Napisał yzk (Post 1339023)
poza tym jak jeździsz gazownikiem to jedź do "gazowni" a nie do mechanika!

Coś taki nerwowy ?
Najpierw poczytaj kto , co napisze i pózniej wyciągaj wnioski....

Kacper85 21-01-2010 14:34

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
miałem kilkukrotnie do czynienia z serwisem na żelaznej. Brak zastrzeżeń co do fachowości - zawsze zrobili to co trzeba, jak wyskakiwały dodatkowe kwiatki do dzwonili i pytali czy robić. Naprawdę pod tym względem mogę z czystym sumieniem serwis polecić.
Jednak jest druga strona medalu - serwis nie należy do najtańszych. Wymiana rozrządu w Escorcie/Focusie: 750zł. Dałem auto do innego mechanika, również z polecenia, to za 720zł zrobił mi rozrząd i jakąś rolkę z mikronapinaczem plus pasek.
Jak miałem Fiestę Mk4, chciałem wymienić zegary na takie z obrotomierzem - serwis powiedział, że jak nie będzie brakować jakiegoś kabla w wiązce, to koszt 150zł (zegary z obrotomierzem dawałem ja)

yzk 21-01-2010 15:04

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
Może mnie trochę poniosło, ale pewnie że się wkurzam bo właśnie ostatnio komuś poleciłem i mnie zagiął jakąś głupią opinią internetową że to partacze, patrzyłem na to a tam gość nawet nie napisał o co chodziło tylko poleciał z mięsem. Wkurza mnie takie pochopne sranie komuś na talerz, też mam firmę i ciężko pracuję na to żeby utrzymać poziom i zadowolenie Klienta. Do szału doprowadza mnie jak ktoś nie ma podstaw a chlapie jęzorem. Wiem ile złego moze narobić nierzetelna opinia. Jeśli ktoś jest niezadowolony to niech wyjaśni tą sprawę z wykonawcą a nie wylewa swoje zale na internecie. Wpajam tą regułe swoim Klientom bo wiele mozna sobie wyjaśnić albo po prostu naprawić swój bład.
Co do Armady to ekipa poprzednia... znam osobiscie...
jak ktoś się upiera na autoryzowany to Auto boss

darnel 21-01-2010 15:10

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
Piszesz, chlapiesz sam językiem a nadal nie czytałeś tego co napisałem. Zachowanie godne smarkacza, szczególnie tekst z gazownią. Przy tym Twoje zdanie o Twojej dbałości o poziom, jakoś blado wygląda. Czytać, myśleć, później pisać.

Wojtek 21-01-2010 15:11

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
Cytat:

Napisał yzk (Post 1339064)
Do szału doprowadza mnie jak ktoś nie ma podstaw a chlapie jęzorem. Wiem ile złego moze narobić nierzetelna opinia. Jeśli ktoś jest niezadowolony to niech wyjaśni tą sprawę z wykonawcą a nie wylewa swoje zale na internecie. Wpajam tą regułe swoim Klientom bo wiele mozna sobie wyjaśnić albo po prostu naprawić swój bład.

sie ma.

Ale właśnie po to ktoś stworzył internet. Też do wymiany opinii. Korzystamy z miejsc polecanych przez innych i omijamy miejsca , które są krytykowane.
jak jest zły warsztat , to wolę o tym wiedzieć zanim tam pojadę i się natnę na niefachowość.
Szczególnie to się tyczy naszego forum.
Każdy ma prawo mieć swoje własne zdanie i swobodnie o tym napisać. Cenzura się skończyła.
Staraj się następnym razem inaczej dobierać słowa.

Pozdrawiam.

yzk 21-01-2010 15:42

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
no właśnie, przecież optujecie za wyrażaniem opinii, więc czemu traktujesz tekst o gazie jako złośliwość, to moja opinia, jeśli ktoś ma świadomosć mechaniczną to nie założy sobie gazu do swojego samochodu... to nie złośliwość tylko moja opinia. Subiektywna jak każda inna. Nikt się nie musi z nią zgadzać.
I samemu poczytaj co piszesz, masz wątpliwości co do obsługi na częściach, umiem czytać, ale np nie napisałeś dlaczego. Kto tu pisze o cenzurze? Sam korzystam z opinii w necie. Z resztą po co ta dyskusja nie mnie smarują.
Ja nie przestanę tam jeździć (przynajmniej na razie :)).

darnel 21-01-2010 15:55

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
Cytat:

Napisał yzk (Post 1339023)
Darnel to po co się wypowiadasz na temat serwisu

Cytat:

Napisał darnel (Post 1325227)
Serwisu nie znam i się nie wypowiadam

Cytat:

Napisał yzk (Post 1339098)
umiem czytać

korzystaj więc z tej umiejętności.
Cytat:

Napisał yzk (Post 1339098)
umiem czytać, ale np nie napisałeś dlaczego

Cytat:

Napisał darnel (Post 1325227)
o fachowości obsługi już zbyt wiele nie bedę mówił

Nie możesz tego pojąć? Bez odbioru, śmiecimy w temacie. Obsługa w sklepie mocno poleciała w dół. Tyle moim skromnym zdaniem. Baza na szczęście nadal dobra

yzk 21-01-2010 16:01

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
ok.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.