Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|kujawsko-pomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=87160)

Hetfield 18-06-2010 07:46

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Na Jaskółczej też jest sklep z częściami do forda, ceny maja przystępne i można się potargować.

byq84 18-06-2010 18:39

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Panowie, dzwoniłem do Erzetu na Grunwaldzkiej w temacie wymiany filtrów (paliwa - oryginał,powietrza) i oleju (5w30) koszt 400-450zł (W poprzedniym aucie pyrtku Citroenie Saxo - 250zł) Dużo, mało? Carman w Fordonie ceny ma podobne. U Pana Łobody trzeba samemu kupić i przynieść części.

uro2 18-06-2010 20:21

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Licząc ceny części (a skoro filtr oleju to rozumiem że olej też) to za robotę biorą niewiele.Chyba że to cena tylko za robotę.Jak tak to zacznę to robć kolegom za pół ceny i będę bardzoooo bogatym człowiekiem.

byq84 19-06-2010 14:28

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Cena oczywiście jest razem z częściami. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Mariann 22-06-2010 15:07

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
byq84, no to raczej nienajgorsza cena chyba, ja coś takiego jak Ty robiłem ok. 1,5 roku temu (do tego co chcesz wymieniać wymieniałem jeszcze filtr kabinowy - zwykły, bez węgla) - razem mi to wyszło trochę ponad 300 zł, nie pamiętam już dokładnie.. no nie więcej niż 350 w każdym razie.
Z tym, że wszystkie części kupowałem faktycznie sam w sklepie na Inowrocławskiej (tylko olej fordowski z netu).

Ogólnie z takimi pierdołami jak filtry itp to może nie warto się bawić w ściąganie przez internet, ale w między czasie wymieniałem jeszcze tarcze (oryginalne Forda) + klocki hamulcowe (EBC GreenStuff) z przodu i ostatnio tylne łożyska w kołach (które są zintegrowane z piastą, na marginesie - marki SKF), no i tutaj - przy nieco droższych elementach - naprawdę opłacało się kupić w necie, porównując z cenami, jakie oferowali w warsztacie za dokładnie te same części, tzn ta sama firma itd. NAPRAWDĘ się opłacało :)

To tak ku rozważeniu na przyszłość, jeśli przyjdzie Ci coś wymieniać itp. (odpukać !!)

powodzenia :)

byq84 23-06-2010 14:38

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Mariaan w jakim warsztacie to robiłeś? Możesz coś śmiało polecić?

Mariann 23-06-2010 22:21

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Jesli chodzi o wymiane filtrow i oleju, robilem to w warsztacie feuvert przy stacji statoil na wojska polskiego na Kapusciskach - mam tam blisko.
W tym serwisie rowniez wymienialem ostatnio lozyska w tylnych kolach i sfatygowane juz nieco tuleje tylnej belki.

Moge smialo polecic ten warsztat, obsluga i usluga jak najbardziej ok. Ale zbyt tanio raczej nie maja. Tzn nie chodzi mi o to, zeby bylo jak najtaniej, bo tak bym pojechal do "garazu pana Zenka", chodzi mi o to, zeby stosunek ceny do (dobrej) jakosci byl jakos rozsadnie wywazony.
Dlatego pytalem tutaj innych uzytkownikow Forda o ich doswiadczenia z serwisowaniem aut - poki co polecony zostal warsztat p. Lobody, wiec pewnie tam udam sie nastepnym razem..

luk7 06-08-2010 13:54

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Witam mam pytanie co sadzicie o warsztacie FORDA na Wojska Polskiego "MRUK"? zastanawiam sie czy tam pojechac ze swoim autem.

uro2 07-08-2010 16:49

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Cytat:

Napisał luk7 (Post 1486814)
"MRUK"

O tym już było.Jak dobrze pamiętam to warsztat niezły ale właściciel dokładnie taki jak nazwa warsztatu.

paka 25-09-2010 16:59

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Ja mogę śmiało polecić mechanika na ulicy Hetmańskiej - p. Mirek (to samo podwórko co mechanicy Renault - nie pamiętam niestety numeru). Mi robił oba fordy, ceny na usługi miał suuuuper, części sam załatwiałem. Co prawda już dawno tam nie byłem, bo przeniosłem się do Wrocławia (i tutaj już szóstego przerabiam), ale kuzyn serwisuje aktualnie u niego swoją astrę i też jest zadowolony. Robi też gaz (zakładałem u niego instalację AG w escorcie). Jak będzie potrzeba to mogę zdobyć do niego aktualny nr telefonu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.