Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   bagnet oleju (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=42381)

maniek_m8 26-04-2008 21:24

Re: bagnet oleju
 
jeśli możecie to prześlijcie mi wymiary bagnetu TDDI tak jak to zrobił józek. Może być bez zdjęć ale żeby były dokładne wymary

Dinar 27-04-2008 12:04

Re: bagnet oleju
 
1 załącznik(i)
Ja mam taki bagnet.

Dinar 27-04-2008 12:10

Re: bagnet oleju
 
1 załącznik(i)
Silniki tddi i tdci są takie same na misce to dolny odcinek bagnetu powinien być taki sam.
Ważne jest ta tulejka na bagnecie[24cm] od początku,drugi koniec może mieć 2m.

maniek_m8 27-04-2008 13:10

Re: bagnet oleju
 
czyli w silniku tddi mam bagnet od tdci. pozostaje tylko kupić nowy bagnet

Dinar 27-04-2008 13:27

Re: bagnet oleju
 
Jeżeli już taki miałeś to nie ma co kombinować,a wymiary takie jak moje są?

maniek_m8 27-04-2008 13:53

Re: bagnet oleju
 
wymiary podałem wcześniej. Auto mam kilka dni i boję się że przez ten bagnet narobię sobie biedy

doozzer 11-11-2008 16:43

Re: bagnet oleju
 
W moim 1.8 TDDI mam identyczny bagnet jak na fotkach o takich samych wymiarach, ale coś mi nie gra, bo nie mogę go włożyć do końca. Dochodzi tak mniej więcej do początku żółtego plastiku, ale do końca nie chce. Nie wiem w czym problem i nie mam u kogo tego podejrzeć, już się zastanawiałem czy nie brakuje mi jakiegoś plastiku na rurce w którą wkładam bagnet (jest cała metalowa i kończy się tylko wywiniętym rantem) Czy tak powinno być? Handlarz od którego kupiłem auto twierdził że bagnet jest od mondeo, ale ma identyczne wymiary jak podawał Dinar.

Może ktoś mnie nakieruje o co może chodzić ?

SMUTNYINDYK 11-11-2008 18:46

Re: bagnet oleju
 
Poproście choćby kogoś na ulicy z Focusem do porównania i będzie jasne-przecież to takie proste.

Boschu 12-11-2008 11:41

Re: bagnet oleju
 
Widze, że to nie przypadek dzisaj sprawdzilem sobie mam tez od TDCI ale umnie sie bagnecik sprawdza zaraz po sprowadzeniu wymiana oleju i wskazania bagnetu 3/4.

bodar 14-11-2008 09:40

Re: bagnet oleju
 
Witam. Przypadkiem trafiłem na ten wątek i sprawdziłem u siebie. Też mam bagnet taki jak w TDCI. Dodam tylko, że wymieniałem niedawno olej, zgodnie ze sztuką czekałem aż spłynie do ostatniej kropli i zalałem równe 5L. Na bagnecie wskazuje idealnie w połowie pomiędzy min a max. Więc wydaje mi się, że jest OK. A Wy jak sądzicie?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.