Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Ranger (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=164)
-   -   RANGER 2007 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=35548)

bikej 07-01-2008 11:25

Co do plandeki to jest to jakies rozwiazanie, ale -pomijajac estetyke (rzecz gustu)- srednio to praktyczne i wygodne. Ale Ty wiesz lepiej, bo uzywasz. Ja sie tylko domyslam:]
Natomiast roleta podoba mi sie coraz bardziej. Dostalem od firmy, ktora to montuje film reklamujacy te rolete. Naprade dobra, hamerykanska rzecz:) Jest ona np. wzmiocniona metalowa zaluzja i w ogole wydaje sie dosc przemyslana.
Inna beczka:
Radyjko w czasie odtwarzania mp3 pokazuje tagi?

Huby 07-01-2008 13:35

Pokazuje info o piosence/plycie itd, ale trzeba recznie przewijac text.... jutro montuje naglosnienie :) Podeslij mi ten filmik. Jaki jest koszt tej rolety ???

bikej 08-01-2008 08:52

ROLETA
 
ten sam film (oraz sporo zdjec) znalazlem [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , wiec mozesz obejrzec. to jest ten sam produkt, ktory najwidoczeniej importuja. Niestety, cena u nas jest ponaddwukrotnie wyzsza niz w usa, bo wynosi (wraz z montazem) 6000zl

do tej rolety wypadaloby jeszcze zamontowac tez [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...].
Na stanie aktualnie w PL tego nie maja, ale moga scignac - ceny jeszcze nie znam, ale szacuje, ze bedzie to ok. 1700zl (sadzac po cenie w usa)

Huby 08-01-2008 14:51

Swietna jest ta roleta. Naprawde robi wrazenie.... to kiedy Rangera kupujesz ??:)

bikej 09-01-2008 07:21

Prawdopodobnie w tym lub przyszlym miesiacu. Jak cos nei wyjdzie - coz- bede dalej skazany na mas-mix ;]

Napisane: poniedziałek, 14 stycznia 2008, 12:16
Ten Twoj Ranger to jest w kolorze czarnym? Czy to jakas ciemna szarawka?
Pomiary osiagow juz zrobiles?:]

Huby 14-01-2008 13:42

Re: RANGER 2007
 
Moj jest czarny... Co do pomiarow to jeszcze nie robilem. Nie mam ostatnio czasu.

bikej 17-01-2008 07:15

Re: RANGER 2007
 
teks z katalogu rangera odnosnie napedu:
"do zalaczenia napedu na wszystkie kola wystarczy tylko przesuniecie dzwigni w polozenie 4H (przy zatrzymanym pojezdzie) i naped 4x4 pozsotaje zalaczony tak dlugo, jak tylo potrzebujesz. Potem mozesze dowolnie w czasie jazdy przelaczac miedzy napedem na obie osie lub jedna os, przy dowolnej predkosci."
Blad w tekscie? Czy jednak mozna przelaczac podczas jazdy?:)
Jeszcze jedno male pytanie: jest tam gdzies wejscie audio? Btw, glosniki wymieniles? JEst poprawa jakosci grania?

Huby 17-01-2008 07:33

Re: RANGER 2007
 
Z tym napedem tio nie chce sie wypowiadac bo sie na tym nie znam..... ja jestem ostrozny :)

Co do naglosnienia, to wygluszylem drzwi, wymienilem okablowanie, zalozylem 4-kanalowy wzmacniacz, zalozylem zestaw odseparowany glosnikow w drzwi przednie. Wzmacniacz podlaczony jest do radia firmowego przez high powery..... czyli sygnal idzie z wyjsc glosnikowyh. Obecnie mysle jak zmiescic glosnik niskotonowy :) O poprawe grania nie trzeba pytac. To niebo i ziemia. Glosniki jakie wyjalem z drzwi to kompletna tandeta. Az dziwie sie ze firmy tak oszczedzaja na naglosnieniu.

Ps. Pisze w pierwszej osobie, jednak zmiane naglosnienia zlecilem firmuie tym sie zajmujacej. Sam nie chcialem rozbierac Rangerka ;)

bikej 17-01-2008 09:23

Re: RANGER 2007
 
Ile to Cie kosztuje?:] A radio? nie wymieniasz?
to jak z tym wejsciem audio? jest w rangerze?

Huby 17-01-2008 12:21

Re: RANGER 2007
 
Wydaje mi sie ze nie ma wejscia audio, chyba ze jest gdzies schowane. Co do radia to moze w przyszlosci wymienie. Narazie nie chce tyle inwestowac jednorazowo.... Koszty zaleza od komponentow.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.