Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2018- ] Dołożenie haka holowniczego - kombi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=331815)

czajna 15-06-2023 13:48

Odp: Dołożenie haka holowniczego - kombi
 
Cześć,
Odświeżę temat - czy można prosić schematy do zamontowania fabrycznego elektrycznego haka do focusa mk4 kombi? Co ewentualnie jest do zakupu oraz jak to podłączyć?
Znalazłem, że:
hak - JX6J-19D521-EA
moduł 1 - jx6t-19h378-ab
moduł 2 - f1cj-14f546-bf
Co jeszcze? Głośnik, przycisk, wiązka w okolicy haka + do przodu (auto bez przygotowanej instalacji)? Programowanie zapewne w forscanie później do ogarnięcia?
Będę wdzięczny za pomoc. Dziękuję z góry

denmi 05-07-2023 20:03

Założenie haka - Focus mk4 kombi
 
1 załącznik(i)
Witam,
Czy ktoś z was zakładał we własnym zakresie hak do kombii foki?

Znalazłem niby oryginalny hak wraz z gotową wiązką i zastanawiam się czy to pasuje plug&play czy trzeba jeszcze dokupić jakiś moduł? Jest to zwykły hak ręcznie odpinany.

Z góry dziękuje za odpowiedzi

lukaszooo 06-07-2023 08:05

Odp: Dołożenie haka holowniczego - kombi
 
Na zdjęciu za wiele nie widać. Potrzebujesz belkę z wąsami. Moduł świateł oryginalny lub akcesoryjny, instalacje od modułu do gniazda haka.

tombalt 03-09-2023 09:30

Odp: Dołożenie haka holowniczego - kombi
 
Cześć, jaki jest numer oryginalnego fordowakiego haka wykonanego do mk4 HB?

krzysztofSJZ 12-12-2023 15:41

Odp: Dołożenie haka holowniczego - kombi
 
sorry temat trochę już zapomniany a mam pytanie odnośnie haka kupiłem auto 1 przegląd zrobiony w wrześniu rejestracja i dzisiaj mały zonk okazuje się że mam hak elektryczny a nikt z urzędników nie doszedł do tego w zasadzie jest mi niepotrzebny ale jest fizycznie i teraz mam dylemat jak to odkręcić?

tombalt 14-12-2023 11:17

Odp: Dołożenie haka holowniczego - kombi
 
Może po prostu trzeba sprawdzić czy działa i zarejestrować? 30zl kosztuje....
Do odkręcenia musisz zdjąć zderzak.

tomekmagic 15-12-2023 11:29

Odp: Dołożenie haka holowniczego - kombi
 
Witam, chciałbym dołożyć hak do MK$ ST kombii. Obojętnie czy elektryk czy wypinany.

Mam inną dokładkę zderzaka ze specjalną klapką. Czy teraz każdy Hak podejdzie? Jak nie mam wiązki to co potrzeba?

skrzypekps 27-05-2024 22:12

Odp: Dołożenie haka holowniczego - kombi
 
i takim sposobem odświeżę temat, potrzebuję schematu gdzie znaleźć zasilanie do modułu i can w MK4 ST LINE Hatchback.
Założyłem dziś hak Westfalia F182U, wyciągnąłem wiązkę z prawej strony wraz z modułem JX6T-19H378-AB, z tego co zauważyłem potrzebuję stałego plusa, plusa z zapłonu i CAN - tylko gdzie tego szukać...
A może ktoś ma instrukcję Forda do podłączenia tego modułu ?

skrzypekps 02-06-2024 11:48

Odp: Dołożenie haka holowniczego - kombi
 
2 załącznik(i)
idąc dalej znalazłem fotkę jak załączona i teraz dwa kable to CAN a ten trzeci czarno- zielony?

czy w całym aucie CAN ma ten kolor i tak jak w poprzednich wersjach para ta jest skręcona ze sobą ?

tomao 02-06-2024 12:52

Odp: Dołożenie haka holowniczego - kombi
 
Nie mam teraz pod ręką schematu, ale w poprzedniej generacji oprócz CAN jeszcze był podłączony sygnał światła stop.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.