Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2014-2018] Asystent parkowania niedostępny, kontrola pasa ruchu nie działa (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=329519)

kln1920 20-06-2022 06:40

Odp: Asystent parkowania niedostępny, kontrola pasa ruchu nie działa
 
No właśnie pytanie, kto w Twojej okolicy podejmie się podegrania eepromu. Szukaj fordowskiego magika biegłego w UCDS :) Wydaje mi się, że do zakładu nie ma sensu się zwracać- raz, że minął już rok, więc powiedzą, że działało i pewnie coś innego się zepsuło, dwa- PSCM działa, błędów brak, więc powiedzą, że to nie to :D no ale spróbować możesz

sabaciontko 20-06-2022 07:41

Odp: Asystent parkowania niedostępny, kontrola pasa ruchu nie działa
 
Najbliżej to chyba ma kolega do Wrocławia. Wiadomo do kogo :)

Damian412 05-07-2022 20:32

Odp: Asystent parkowania niedostępny, kontrola pasa ruchu nie działa
 
Z racji braku czasu dopiero znowu się tematem zajmuję. Kupiłem sobie kabel ELS 27 , ściągnąłem forscan i oto co następuje:

2 błędy modułu PSCM. Pierwszy U2100:00-0A Konfiguracja początkowa nieukończona
Drugi to U2101:00-08 Konfiguracja modułu sterującego niekompatybilna
Wiem, że może zadaję głupie pytania ale czy jestem w stanie ogarnąć to sam? Pomoże ktoś? Co zrobić?

sabaciontko 06-07-2022 06:43

Odp: Asystent parkowania niedostępny, kontrola pasa ruchu nie działa
 
Nie jest w stanie kolega tego sam ogarnąć . Szukać w okolicy pomocnej ręki. Dawałem już info w poprzednim poście , gdzie ma kolega najbliżej.

cezarg1410 06-07-2022 09:19

Odp: Asystent parkowania niedostępny, kontrola pasa ruchu nie działa
 
Ale tu są jakieś normalne błędy, więc wydaje się, że "wystarczy" wgrać poprawny AsBuilt i powinno działać?

sabaciontko 06-07-2022 15:30

Odp: Asystent parkowania niedostępny, kontrola pasa ruchu nie działa
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Myślę że zabawa z PSCM w wykonaniu @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] może zakończyć się większym problemem niż dotychczasowe błędy U2100. Błędy normalne ale w powiązaniu z wcześniejszymi "przebojami" z maglownica raczej byłbym ostrożny.

Damian412 06-07-2022 19:31

Odp: Asystent parkowania niedostępny, kontrola pasa ruchu nie działa
 
Dzięki panowie za odciągnięcie mnie od pomysłu grzebania samemu bo faktycznie mógłbym przerobić furę na kurnik ��. Pozdro, poszukam kogoś kto kuma co jest pięć

referee 07-07-2022 10:05

Odp: Asystent parkowania niedostępny, kontrola pasa ruchu nie działa
 
Popatrzeć w ustawienia kolegi mozna... @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - możesz dać swoją konfigurację PSCM ?
Może masz tam jakąś głupotę ustawioną?

I jeszcze powiedz co masz teraz włożone po tej wymianie? FORSCANEM sprawdzisz - lista modułów

dzwiedziu 07-07-2022 18:47

Odp: Asystent parkowania niedostępny, kontrola pasa ruchu nie działa
 
Cytat:

Napisał referee (Post 3416622)
Popatrzeć w ustawienia kolegi mozna...

I co to da skoro nic niezmieni??

referee 08-07-2022 12:03

Odp: Asystent parkowania niedostępny, kontrola pasa ruchu nie działa
 
Dlaczego nic nie zmieni @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ?
Z wątku pobocznego wynika ze nie można zmienić 1 parametru odpowiedzialnego za parkowanie - to nie oznacza ze innych parametrów nie można zmienić??


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.