Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich było (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=314742)

BLACKYLUC 14-11-2020 17:27

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
To w takim razie jeżeli nie elm 327, nie sorscan i nie elmconfig to jak mam działać?

koszka 14-11-2020 18:56

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Stabilny kabel na początek

BLACKYLUC 14-11-2020 18:57

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Super poproszę o link a zakupie taki

MŁODZIAK 14-11-2020 19:44

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Kolego, luknij może ''gumowy kabel'' pomiędzy słupkiem a drzwiami kierowcy czy w środku nic nie pękło.Taki pęknięty kabelek narobi sporo błędów łącznie z abs'em i zamykaniem drzwi.

koszka 14-11-2020 19:46

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Kabel viaken wpisz w wyszukiwarkę

gregor75 14-11-2020 19:50

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Lepiej chyba będzie jak skorzystasz z ubezpieczenia i zawieziesz auto do serwisu gdzie je ożywią .

leszcz 14-11-2020 20:18

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Cytat:

Napisał BLACKYLUC (Post 3296012)
Posiadam program Forscan i kiedy dzisiaj podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich było.

Teraz mam kłopoty z tym aby pozbyć się błędów z ABS i utraciłem możliwość zamykania samochodu z pilota.

sczytując błędy i kasując je tylko nie ma prawa takie coś się stać .
Jak dla mnie jednak się trochę inne rzeczy robiło ;)

BLACKYLUC 14-11-2020 20:45

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Generalnie to racja ponieważ jak odłączyło mi tempomat to szukałem dlaczego a jak poszedłem na obiad i zamku alem auto to po powrocie immo już nie widziało kluczyków a autko się nie otwierało z pilotow

radekg32 14-11-2020 21:04

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Cytat:

Napisał leszcz (Post 3296154)
Jak dla mnie jednak się trochę inne rzeczy robiło ;)

Jak ktos nie posiadający wiedzy bierze się za aktualizację ABS no to wypada tylko życzyć powodzenia i pożyczki z banku g:D

BLACKYLUC 14-11-2020 21:09

Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b
 
Radekg32 uważam że nie jestem osobą, która zabiera się za coś bez chociażby małego przygotowania a nie wziąłeś pod uwagę faktu, że to właśnie uległo spaleniu komputer w samochodzie co już odkryłem ale dzieki temu że szukam przyczyn a nie staram się mondrankować. Na marginesie jutro wymieniem komputer i nie tylko trzymajcie kciuki już nie mogę się doczekać rana i pochwalić się, że jest gut


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.