Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Edge (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=194)
-   -   [Edge 2015- ] kodowanie swiatel led (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=293422)

leszcz 14-03-2019 14:39

Odp: kodowanie swiatel led
 
Cytat:

Napisał makarena2008 (Post 3105870)
Mam założone full led i wszystko jest oki, poza właśnie lampką w bagażniku - zdradzisz co trzeba zrobić?

szczerze to nie pamiętam co robiłem dokładnie ale problem wyeliminowałem .
Nie wiem jak kolega powyżej co ma ta dyskotekę na to przystał . Jeśli jest taki problem to zakładamy stare lampy i przywracamy co było wcześniej ;) Takie moje zdanie .

Kostek12 14-03-2019 15:41

Odp: kodowanie swiatel led
 
Oczywiście lampy zostały za moja zgoda i nie mam żadnych zastrzeżeń co do roboty wykonanej przez kolegę Mayak. Niestety trafił się przypadek którego Marcin wcześniej nie miał i nie wiedział co z tym zrobić dlatego szukam rozwiązania. Dla sprostowania jeśli wyłącze w lampce zapalanie swiatel po otwarciu drzwi to światło jest cały czas zgaszone miga tylko e bagażniku

leszcz 14-03-2019 16:20

Odp: kodowanie swiatel led
 
Cytat:

Napisał Kostek12 (Post 3105934)
Dla sprostowania jeśli wyłącze w lampce zapalanie swiatel po otwarciu drzwi to światło

a to już lepiej . Ten bagażnik to walić ;) . Masz niekompatybilną konfiguracje i Twój kolega musi trochę pogłówkować i próbować do skutku :one: o ile się da . W końcu piszą o sobie "FE" ;)

tedi_k 14-03-2019 21:11

Odp: kodowanie swiatel led
 
Cytat:

Napisał leszcz (Post 3105945)
...W końcu piszą o sobie "FE" ;)

To "FE", jak to Kolega ujął, to jest MÓJ znak towarowy...
Takie tematy rozwiązuje się tylko na aucie a nie teoretycznie.
Ja nie widzę dla tej wizyty przeszkód - w końcu wcześniej było trochę takich różnych przypadków i dokładnie wszystkie - przez te ponad 5 lat mojej aktywności na tym polu - znalazły swoje pozytywne rozwiązanie.:568:
Cały mój czas zżera mi robota z moim Edge i nie mam w tej chwili głowy do siedzenia na TW.

Kostek12 14-03-2019 22:28

Odp: kodowanie swiatel led
 
No to reguła niepotwierdzona bo ja mam titanium

Bump: I nie wykluczone ze się pofatyguje Panie Tadeuszu jak nie znajdę rozwiązania bliżej :)

tedi_k 14-03-2019 23:08

Odp: kodowanie swiatel led
 
Cytat:

Napisał Kostek12 (Post 3106144)
...ja mam titanium
...

W titanium nie mam wg mnie problemu z kodowaniem. Czyli popełniony został jakiś błąd.
"Na dzień dobry" zerknijcie @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] z jakiego powodu zostały zostawione 'lowbeam" jako DRL...

mayak 15-03-2019 10:49

Odp: kodowanie swiatel led
 
świecą paski jako drl, ale Kostek12 przekładał piny

Kostek12 15-03-2019 11:10

Odp: kodowanie swiatel led
 
Tak piny przełożyłem chyba tak jak być powinno czyli od długich z 2 do 5 a od pozycji od 1 do 10.

Kostek12 15-03-2019 15:36

Odp: kodowanie swiatel led
 
Lampy jednak tez są chyba nie do końca tak jak powinny. Przelacznik ustawiony na auto i w ciągu dnia na pozycji P w skrzyni biegów świecą się tylko ledy zderzaka. Po przełączeniu n D zapalają się dodatkowo mijania i chyba listwa led w lampie (chyba bo samemu ciężko to sprawdzić - mijania na 100%) jak zapada zmrok to nie ważne czy na P czy na D świecą ledy w zderzaku plus pasek led w lampie i mijania.
Nie wiem jak powinno być w sumie ale wydaje mi się ze coś się tam pokręciło i dlatego tez migają światła wewnętrzne dając znak o złej konfiguracji.
Jak nic nie znajdę w okolicach Warszawy to wybiorę się z czasem do @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] . Chyba ze może Ty nieraz odwiedzasz stolice ?

leszcz 15-03-2019 16:16

Odp: kodowanie swiatel led
 
Cytat:

Napisał Kostek12 (Post 3106352)
Przelacznik ustawiony na auto i w ciągu dnia na pozycji P w skrzyni biegów świecą się tylko ledy zderzaka. Po przełączeniu n D zapalają się dodatkowo mijania i chyba listwa led w lampie (chyba bo samemu ciężko to sprawdzić - mijania na 100%) jak zapada zmrok to nie ważne czy na P czy na D świecą ledy w zderzaku plus pasek led w lampie i mijania.

w pozycji P nie świecą LEDY DZIENNE w LAMPIE . Dopiero w pozycji D działają . Oczywiście sprawdzisz to sam ... wystarczy zaciągnąć ręczny lub poprosić kogoś aby Ci spojrzał .
Co do wyprawy .. przecież Ci panowie są w dobrych relacjach więc na grzyba masz jechać pół POLSKI . Powinni sobie raczej pomagać w tych sprawach


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.