Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] Stuki z przodu - prawa strona. Brak pomysłów. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=262457)

Haden 19-04-2017 11:05

Odp: Stuki z przodu - prawa strona. Brak pomysłów.
 
Ooo... to może jak Tobie się uda rozwiązać problem to w końcu będę wiedział co u siebie wymienić, już kilka miesięcy coś mi stuka identycznie jak u Ciebie, wizyta u mechanika i 3 razy na stacjach diagnostycznych (razem z przeglądem) i każdy mówi, że wszystko jest okej, w ciemno też mi się nie chce pół rzeczy wymieniać, ale nie długo chyba będę musiał tak robić :D

4kk 19-04-2017 12:55

Odp: Stuki z przodu - prawa strona. Brak pomysłów.
 
Odnośnie łożyska półosi, to podczas jazdy nic nie huczy, także je raczej wykluczam. Po wymianie całego tylnego zawieszenia zaliczyłem trzy stacje diagnostyczne w celu wykrycia jeszcze tego walącego przodu zanim wykonam zbieżność. Każdy rozłożył ręce. Wielu jechało w samochodzie. Nic..nic.nic.. Żadnych pomysłów. No to cóż, pogodziłem się z tym.. Jadę na zbieżność do dość dużego centrum motoryzacyjnego w Koszalinie. Moim oczom ukazał się młody chłopak, myślę sobie, że pewnie nie ma doświadczenia i modlę się, żeby chociaż zbieżność wyszła dobrze. Jak wielkie było moje zdziwienie, że wykrył minimalny luz AKURAT na prawej końcówce drążka kierowniczego. Jutro jestem umówiony na wymianę i dalsze działania ze zbieżnością. Dam znać czy to był ten problem.

PS.

Byłem dziś na teście amorów. Oba wyszły po równo 78%. Naciskali, bujali, dotykali, wyczuwali, ale z amorami nic nie wykryli, ani również z poduchami amorów.

damianisko5 19-04-2017 13:43

Odp: Stuki z przodu - prawa strona. Brak pomysłów.
 
A sprawdzaliście Panowie łączniki stabilizatora oraz tuleje/gumy drążka stabilizatora, przód ?/Łączniki szybko się zużywają a ich koszt zakupu i wymiany jest niewielki. Z tulejami drążka jest już trochę zabawy.

4kk 19-04-2017 13:50

Odp: Stuki z przodu - prawa strona. Brak pomysłów.
 
Jakbyś czytał sęk tematu to byś wiedział, że było wszystko wymieniane.

damianisko5 19-04-2017 15:38

Odp: Stuki z przodu - prawa strona. Brak pomysłów.
 
Sorry 4kk - fakt, nie doczytałem całego posta. Ale może innych z tym problemem to zainteresuje.

4kk 20-04-2017 17:31

Odp: Stuki z przodu - prawa strona. Brak pomysłów.
 
Winowajca znaleziony. Winna byla koncowka drazka kierowniczego. Cisza w aucie jak makiem zasial. A co najciekawsze wcale nie byla mocno wybita. Miala bardzo minimalny luz.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.