Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Mędrcy, co robicie z telefonem w aucie? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=257703)

Hipos 28-01-2017 10:00

Odp: Mędrcy, co robicie z telefonem w aucie?
 
Cytat:

Napisał _sobol_ (Post 2737141)
Ja jeżdżę z czymś takim:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jak dla mnie rewelacja, używam wersji z wysięgnikiem, żelowa przyssawka przyklejona do środkowej konsoli, wysięgnik umieszczony jak raz obok lewego spośród trzech środkowych nawiewów. Da się telefon "smyrać" palcem prawie że z ręką na kierownicy.

Też mam w 2ch samochodach.

Podpisuję się pod powyższymi zaletami.
Rzadko ale potrafi się oklein. Wyczyszczenie pomaga na długie tygodnie.

m_g 28-01-2017 14:04

Odp: Mędrcy, co robicie z telefonem w aucie?
 
Cytat:

Napisał MaXyM (Post 2737355)
iOttie Easy One Touch 3

@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i jak się sprawdza, jak jakość ? ? Ja właśnie chce to kupić do mk4 , tylko że chce z lewej strony na desce rozdzielczej zamontować.

MaXyM 28-01-2017 15:20

Odp: Mędrcy, co robicie z telefonem w aucie?
 
sprawdza sie b dobrze. Ale "dwojka" byla wygodniejsza jesli chodzi o wypinanie tel. w trojce trzeba miec dluzsze palce / wieksze rece) bo ta jest dedykowana dla wiekszych tel. ja mam ip5 i najchetniej bym mial uchwyt z EOT2 z ramieniem EOT3.
Inna zmiana w "trojce" jest dodanie specjalnej podkladki pod przyssawke. sama przyssawka jest tak silna ze deformuje material deski. EOT2, ktory mialem, tej dodatkowej podkladki nie mial.

m_g 28-01-2017 16:14

Odp: Mędrcy, co robicie z telefonem w aucie?
 
Cytat:

Napisał MaXyM (Post 2737631)
Inna zmiana w "trojce" jest dodanie specjalnej podkladki pod przyssawke. sama przyssawka jest tak silna ze deformuje material deski.

czyli rozumiem że najpierw ta specjalna podkładka a potem przyssawka ?

MaXyM 28-01-2017 18:04

Odp: Mędrcy, co robicie z telefonem w aucie?
 
jesli przylepiasz na miekki kokpit to tak. do tego ona sluzy.

kris1978 28-01-2017 21:42

Odp: Mędrcy, co robicie z telefonem w aucie?
 
Cytat:

Napisał jaceks (Post 2737111)
Uchwyt magnetyczny w postaci kulki z płytka. Pod kolor, są na allegro polskie po 24-25 zł, mam już zestaw w drugim aucie. Przyklejam obok wyłącznika czujników parkowania. Trzyma nawet takiego klocka 5,7 cala. Blaszka pod klapie baterii. Jest estetycznie i praktycznie.
Przykładowa aukcja [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

A czy przy tym uchwycie telefon się nie obraca chodzi mi np jak masz w pionie to czy on się nie przekracza?

Bump:

Bump:
Cytat:

Napisał kris1978 (Post 2737874)
A czy przy tym uchwycie telefon się nie obraca chodzi mi np jak masz w pionie to czy on się nie przekracza?

Bump:


jvc 28-01-2017 21:53

Odp: Mędrcy, co robicie z telefonem w aucie?
 
Miałem taki w mk4 nic sie nie przekręcało.
Tylko radzę kupić dobrej jakości bo w tych za 20-30 zł kulka w duże upały trochę za luźno chodzi.

jaceks 28-01-2017 22:04

Odp: Mędrcy, co robicie z telefonem w aucie?
 
Przenosisz blaszke 1 cm wyżej, obnizasz tym środek ciężkości telefonu względem magnesu i nic się nie kreci, grawitacja robi swoje. Jak chcesz trzymać telefon poziomo, to wiadomo ze blaszke na środku , jak pionowo to 1 cm wyżej i nic się nie buka.

Kolejna zaleta względem przystawek, to gdy nie wpinasz tam telefonu, nikt nie zauważa mechanizmu, że tam coś jest.

Karwos00 28-01-2017 22:25

Odp: Mędrcy, co robicie z telefonem w aucie?
 
Polecam kulkę magnetyczną - mam i działa od 2 lat. Co prawda w c-maxie mało jest miejsc do przyklejenia przez te ciągłe krągłości i cięcia deski - ale jakoś udało się zmieścić i 5" się trzyma.

jvc 03-02-2017 10:21

Odp: Mędrcy, co robicie z telefonem w aucie?
 
Ja kupiłem magnetyczną kulkę z mocowaniem w kratce bo tej przyklejanej nie miałem gdzie umieścić.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.