Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=256329)

bartulko 07-01-2017 20:39

Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto
 
Mi najbardziej zależałoby na youtube

tedi_k 08-01-2017 10:17

Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto
 
Cytat:

Napisał bartulko (Post 2723000)
...zależałoby na youtube

W czasie jazdy zamiast navi????:roll:
Oj kup sobie Teslę przy takich preferencjach...:569:

bartulko 08-01-2017 18:47

Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2723232)
W czasie jazdy zamiast navi????:roll:
Oj kup sobie Teslę przy takich preferencjach...:569:

Navi mam zewn. z Automapą EU z której jest zadowolony już od ...hm. pewnie 10 lat. Youtube niechby działało nawet na postoju. Ale najlepiej gdyby można było sobie jakiś film zapodać z tel.. Zawsze to w korkach człowiek by się nie nudził.

elucidate 08-01-2017 19:05

Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2723232)
W czasie jazdy zamiast navi????:roll:
Oj kup sobie Teslę przy takich preferencjach...:569:

A czy coś działasz w kwestii sync 2 i odtwarzanie filmow podczas jazdy czemu nie działa? :568:

a4tech 08-01-2017 19:57

Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto
 
Cytat:

Napisał elucidate (Post 2723693)
A czy coś działasz w kwestii sync 2 i odtwarzanie filmow podczas jazdy czemu nie działa? :568:

Z tego co wiem to da się to zrobić. :one: :one:

tedi_k 08-01-2017 20:14

Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto
 
Cytat:

Napisał a4tech (Post 2723737)
da się to zrobić...

A ja nawet z ciekawości kupiłem od rosyjskiego kolegi licencję na ten jego odtwarzacz multimedialny. 80USD.
Zawracanie głowy o tyle, że filmy trzeba preparować aby sensownie się odtwarzały (konieczne przeskalowanie do rozmiaru 800 x 480, z dodatkowymi wymaganiami na bitrate, audio itp. - dla ciekawych tu jest [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] "firmowa" instrukcja konwersji - po rosyjsku - dołączana do odtwarzacza wideo przez rosyjskiego kolegę). Już widzę zapał do konwersji każdego filmu w celu jego obejrzenia na Sync2... Tak więc można to sobie darować...

elucidate 08-01-2017 20:42

Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto
 
Czy jeżeli nabyłbym ową licencję to musiałbym zapewne podjechać do lokalnego "magika"? Czy można link do "kupna"?

tedi_k 08-01-2017 21:01

Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - proszę bardzo: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Kolega ma na drive.ru ksywkę Boom666.
Cennikowo odtwarzacz na USB kosztuje u niego 100USD, ale dostałem rabat.

Instalacja instalatora (kolega opracował cały konkurencyjny do fabrycznego instalator aktualizacji...) robiona jest metodą podmiany tapety (tak jak NaviPatch.png).
Szczerze mówiąc, to kupiłem ten odtwarzacz, ale nie miałem kiedy go zainstalować i wypróbować... Jak wiadomo mój Sync2 jest w garażu a nie w aucie...

kaan1 09-01-2017 07:20

Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto
 
Cytat:

Napisał elucidate (Post 2723785)
Czy jeżeli nabyłbym ową licencję to musiałbym zapewne podjechać do lokalnego "magika"? Czy można link do "kupna"?

Za tą kwotę to kup tablet w biedronce - będzie miał wiekszy ekran i obsługiwał wszystkie formaty bez konieczności konwersji :razz:

jvc 19-01-2017 08:00

Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto
 
Podpowie ktoś czy jest sens łączenie się z android auto bez kabla? Daje to coś?
Obecnie mam ustawione że łączy się przez BT po wykryciu Ford audio.
Myślę żeby to wyłączyć bo nic innego w telefonie wtedy nie mogę zrobić, muszę wyłączać android auto żeby coś zdziałać na telefonie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.