Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Dołożenie PDC czujników parkowania przód i tył (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=242290)

BARNEY 08-04-2016 23:06

Odp: Dołożenie pdc przód i tył S-max
 
Cytat:

Napisał hand-ball (Post 2573404)
Mariusz jak chcesz to mam kompletny zderzak z czujnikami i wiazka w zderzaku. Jest on po lifcie, ale sam dol z Twoimi slizgami bedzie pasowal. Grzesiu BAARNEY pamietasz o mnie ?? :)

Pamietam pamietam tylko 24h ma doba ciagle za malo

cliner 09-04-2016 13:02

Odp: Dołożenie pdc przód i tył
 
Ten fragment manuala powinien być pomocny.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mariuszb55 21-05-2016 05:13

Odp: Dołożenie pdc przód i tył
 
Czy ktoś się orientuję czy wiązki pdc (te do czujników w zderzakach) są takie same w autach przed i po liftowych ?

mm32 22-05-2016 09:30

Odp: Dołożenie pdc przód i tył
 
Tylna na 100% jest inna tzn zakończona inna wtyczka(tą najwiekszą) bo doszedł BLIS.Przednia przez DRL z tego co pamiętam także ma inną wtyczkę główna.

Adamo169 26-05-2016 16:35

Odp: Dołożenie pdc przód i tył
 
Panowie dziś sprawdziłem u siebie czy mam instalację pod czujniki z prawej strony znalazłem 3 wtyczki 2 kremowe i jedna czarna oraz taką na 2 liny biała czy to by była instalacja pod pdf?? Dodam że auto przed liftem

mm32 26-05-2016 16:45

Odp: Dołożenie pdc przód i tył
 
Dwie kremowe i jedna czarna wpięte w jedna listwę ? jeśli tak to jest to instalacja pod moduł PDC.

Adamo169 26-05-2016 19:22

Odp: Dołożenie pdc przód i tył
 
Dokładnie wpięte w listwe czyli to oznacza że mogę dołożyć czujniki przód i tył ?co mi będzie potrzebne poza czujnikami i wiązką do nich moduł jeden ?? Czy więcej

leszcz 26-05-2016 19:28

Odp: Dołożenie pdc przód i tył
 
Cytat:

Napisał Adamo169 (Post 2601801)
moduł jeden

no jeden moduł PDC który obsługuje przód i tył oraz jeszcze potrzeba dwóch głośniczków sygnalizacji działania PDC

Adamo169 26-05-2016 19:37

Odp: Dołożenie pdc przód i tył
 
Przycisk na konsolę i pewnie trzeba będzie aktywować to żaby działało

spokospoko 31-08-2016 10:31

Dołożenie czujników parkowania
 
Koledzy,

Noszę się z pomysłem dołożenia fabrycznych czujników parkowania do mojego Maxa 2013. Mam kilka pytań odnośnie kompletowania części:

*Moduł PDC - czy wystarczy jakikolwiek moduł z polifta czy muszę szukać konkretnego nr części (jeśli tak, jakiego?). Czy ten moduł będzie ok? [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

*Wiązki przód i tył - czy są różnice pomiędzy wiązkami z Mondeo / Galaxy / S-MAX? Czy polift / przedlift mają takie same wiązki?

*Czujniki - j/w czy szukać konkretnego modelu / lat produkcji czy obojętnie?

* Buzzer/beeper- gdzieś mi mignęła informacja, że montuje się go za licznikiem i z tyłu. Na alledrogo nie widziałem tej części. Potrzebne?

Docelowo - chciałbym, żeby całość świeciła mi się na Converse po aktywacji.

Czego jeszcze z części będę potrzebować?

Dzięki za pomoc!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.