Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Fiesta 2008-2012] Czujnik temperatury zewnętrznej gdzie jest ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=240696)

huciap 06-05-2016 18:42

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej gdzie jest ?
 
Witam. Ktoś posiada używany, dobry czujnik do Forda Fiesta z 2010 roku? Gdzie w dobrej cenie można kupić czujnik?

impresja 07-05-2016 07:55

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej gdzie jest ?
 
Cytat:

Napisał huciap (Post 2590778)
Witam. Ktoś posiada używany, dobry czujnik do Forda Fiesta z 2010 roku? Gdzie w dobrej cenie można kupić czujnik?

w ASO - jeżeli nie piszesz skąd jesteś, to nie wiele Ci da, że powiem że w mojej okolicy jest gość co ma wszystko do fiest bo rozbiera rozbitki, angliki a nawet NOWE fiesty na części. Ale zanim kupisz nowy sprawdź stary i jego podłączenie.

huciap 07-05-2016 12:50

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej gdzie jest ?
 
Cytat:

Napisał impresja (Post 2590982)
w ASO - jeżeli nie piszesz skąd jesteś, to nie wiele Ci da, że powiem że w mojej okolicy jest gość co ma wszystko do fiest bo rozbiera rozbitki, angliki a nawet NOWE fiesty na części. Ale zanim kupisz nowy sprawdź stary i jego podłączenie.

Jestem z Katowic, starego czujnika nie ma bo nie mialem wcale czujnika zamontowanego i dlatego teraz szukam. Teraz dopiero zostal wlaczony mi komputer pokladowy. Rozumiem ze za grilem znajduje sie ta kostka na czujnik temperatury zewnetrznej?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

impresja 09-05-2016 13:18

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej gdzie jest ?
 
W mk7 po lifcie jest pod lampą przednią od strony kierowcy - pod tą co mam w awatarze ;-)

huciap 09-05-2016 16:15

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej gdzie jest ?
 
Cytat:

Napisał impresja (Post 2592063)
W mk7 po lifcie jest pod lampą przednią od strony kierowcy - pod tą co mam w awatarze ;-)

U mnie jest za grilem wersja przed liftem. Masz mozliwosc zapytac sie tego znajomego co rozbiera fiesty zeby zapytac sie o ten czujnik?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

impresja 09-05-2016 16:22

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej gdzie jest ?
 
[QUOTE=huciap;2592146]U mnie jest za grilem wersja przed liftem. Masz mozliwosc zapytac sie tego znajomego co rozbiera fiesty zeby zapytac sie o ten czujnik?

wysłałem Ci link do jego konta na allegro, poszukaj czujnika do Twojego modelu, jeśli nie ma aukcji to dzwoń i zapytaj, ma napewno

Tzonk 14-08-2016 12:24

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej gdzie jest ?
 
Moglby ktos potwierdzic, ze do wersji z roku 2009 ten czujnik bedzie pasowal?
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

radek70 14-08-2016 19:53

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej gdzie jest ?
 
Wg tego [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i tego [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] będzie pasował. W ford-esklep.pl powielany jest błąd, nie wiem skąd to się wzięło. Fiesta Mk6 od 21/07/2008 do → 07/11/2012, dotyczy Fiesty mk7 przedliftowej.

EW1 15-08-2016 13:39

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej gdzie jest ?
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Kupiłem ten i też działa ... tylko zmieniałem podłączenie końcówek

Tzonk 15-08-2016 13:57

Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej gdzie jest ?
 
Cytat:

Napisał EW1 (Post 2642658)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Kupiłem ten i też działa ... tylko zmieniałem podłączenie końcówek

Sprawdzałeś z jakimś innym termometrem, czy pomiar jest poprawny?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.