Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2010-2015] Zaprogramowanie drugiego klucza (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=217753)

wienio61 18-01-2015 21:04

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
Mój c-max tez był 1 kluczykiem dorabiałem ASO WRÓBEL w Mysłowicach po 4wizytach udało się koszt 500 zł i działa :razz:

tedi_k 18-01-2015 21:24

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
No to gratuluję kosztu... Zdaje się sprowadzę te nowe chińskie kody do Po2010 jak kolega kuba0005, bo te ceny ASO powalają...

arturfom 18-01-2015 21:29

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2335931)
No to gratuluję kosztu... Zdaje się sprowadzę te nowe chińskie kody do Po2010 jak kolega kuba0005, bo te ceny ASO powalają...

A daj namiar może i ja się zaopatrze

tedi_k 18-01-2015 21:45

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Ma limit 50 "nowych" kodów oraz "stare" kody bez limitu ilościowego...

ptaq1978 18-01-2015 21:52

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
U mnie w Lubinie dorabiają kluczyk z przystosowaniem do auta za 400pln zwykły 450pln scyzoryk.

tedi_k 18-01-2015 21:58

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
Obstawiam "w ciemno", że to "przystosowanie do auta" oznacza sklonowanie tego oryginalnego kluczyka... Klucze sklonowane przy najbliższym programowaniu IMMO idą "na złom" i robi się duży problem, bo nie ma 2 niezbędnych do dokończenia programowania IMMO kluczy...

arturfom 18-01-2015 22:55

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
Przy takich cenach to 10 klientów i kopiarka się zwraca

Ja u siebie zapytalem ostatnio czy skrobnie mi klucz - wytnie surowke , to gościu cos chrzakal pod nosem ze nie robi tylko tnie i programuje za 500, scyzor 650 tłumacząc ze na samo cięcie nie ma cennika, jak pytalem o te programowanie i wyszło ze to kopiowanie to zapytał po co mi klucz z pilotem :pomysl:

ptaq1978 18-01-2015 23:19

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
uuu... widzę u siebie braki w wiedzy....
więc proszę o więcej info lub jakieś how-to.

1. a co złego w klonowaniu?

2.co masz na myśli,że przy najbliższym programowaniu IMMO, klucze sklonowane idą na złom?

3.jak mogę sprawdzić czy mój kluczyk to klon?

arturfom 19-01-2015 08:10

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
Klon to kopia klucza "lustro" masz dwa klucze z takim samym wsadem a immo widzi je jako jeden.
Jeśli przyjdzie ci programować immo i dopisywać klucze powinieneś mieć minimum 2 inne - nie oryginał i klon bo nie zaprogramujesz żadnego.
W elmconfig możesz sprawdzić ile kluczy masz wpisanych, czy masz klon można w samochodzie sprawdzić jesli masz w menu zegarów przypisywanie ustawień do klucza - coś zmienisz na jednym, włożysz drugi i zobaczysz czy ma inne ustawienia, jesli pomimo zmian masz zawsze te same czyli masz klon

ptaq1978 19-01-2015 10:57

Odp: Zaprogramowanie drugiego klucza
 
w jakich sytuacjach przychodzi nam programować immo? awaria? czy odłączeniu np. akumulatora? jak się to objawia?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.