Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Aktualizacja Convers+ (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=205707)

mayak 11-08-2017 11:48

Odp: Aktualizacja Convers+
 
Zapraszam :)

Koqs 12-08-2017 07:28

Odp: Aktualizacja Convers+
 
To ja też chcę [emoji16] , gdzie Wawie można do kolegi @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] podjechać?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

orion512 12-08-2017 14:43

Odp: Aktualizacja Convers+
 
Jeśli chcecie koledzy mieć wersję polską by orion512 po której w przedlifcie nie zostają błędy to można też podjechać do mnie

AJU 13-08-2017 07:01

Odp: Aktualizacja Convers+
 
Witam
Przymierzam sie do zmiany zegarow na convers+ i teraz moje pytanie brzmi czy jak kupie z anglika to ktos jest w stanie to ogarnac na europe i moim przebiegiem i jakie są ewentualnie koszta. Tarcze mi nie przeszkadzaja z milami. Czy lepiej poszukac od wersji europejskiej ? Ale to tak zostaje kwestja przebiegu..
Przepraszam jak juz temat byl gdzies poruszany jakos nie moge odnaleźć

totek2 13-08-2017 08:13

Odp: Aktualizacja Convers+
 
Z przebiegiem nie ma problemu, ja kupisz z mniejszym to do góry zwykłym forscanem podniesiesz, ma go większość osób z forum.
Jak będzie trzeba cofnąć to ucds'em, tez sporo osób ma, wszyscy Ci którzy wgrywają softy do C+ napewno.
Ja bym szukał Europy ale to kwestia gustu.

orion512 13-08-2017 09:37

Odp: Aktualizacja Convers+
 
Bez problemu da się przestawić pzebieg glowny z mil na kilometry.
W razie czego pisz pw

leszcz 13-08-2017 10:04

Odp: Aktualizacja Convers+
 
Cytat:

Napisał AJU (Post 2843254)
teraz moje pytanie brzmi czy jak kupie z anglika to ktos jest w stanie to ogarnac na europe i moim przebiegiem

Damy radę ;) zamiana mil >km i przestawienie przebiegu do Twojego nie jest problemem
A i tarcze na eu w razie czego kupisz na allegro po 90zł :D . Skąd jesteś ?

AJU 13-08-2017 11:14

Odp: Aktualizacja Convers+
 
Jestem z Chodzieży wiec do Bydgoszczy rzut beretem, za smieszne pieniazki mam do kipienia licznik ale z anglika dlatego moje pytanie..
wiem musze uzupelnic profil ale to za kilka dni jak auto bedzie stalo na podwórku 😀

leszcz 13-08-2017 11:26

Odp: Aktualizacja Convers+
 
Cytat:

Napisał AJU (Post 2843345)
za smieszne pieniazki mam do kipienia licznik ale z anglika dlatego moje pytanie..

No to kupuj ;) jak są to śmieszne $$ .

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] tarczki

AJU 13-08-2017 11:28

Odp: Aktualizacja Convers+
 
Ok odezwe sie jak juz bede mial wszystko bo jeszcze tempomat chce dolozyc wiec musze graty pozbierac i wszystko za jednym zamachem ogarnac. Dzieki za info.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.