Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Czy tego typu żarówki lepiej oświetlą droge? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=202537)

MKX4 07-04-2014 21:34

Odp: Czy tego typu żarówki lepiej oświetlą droge?
 
To właśnie te.
Cool Blue Hyper nie posiadają homologacji.
Póki co nie wypowiem się na temat żywotności bo mam w dwóch autach komplet dopiero od ponad roku. W każdym bądź razie, nikt na przeglądzie nie wypatrzył, że nie mają homologacji, ale że z żarówki kierunkowskazu schodzi pomarańczowa farba i trzeba wymienić to już wypatrzyli :>

ratmed24 08-04-2014 12:29

Odp: Czy tego typu żarówki lepiej oświetlą droge?
 
ja mogę polecić Osram night breaker unlimited teraz weszły nowsze wersje i naprawdę super świecą a są tańsze niż Philipsa a trwałość -myślę, że też zależy jak często się korzysta z auta jak często włącza -wyłącza szczególnie dotyczy to zimy i mrozów

miller69 08-04-2014 14:11

Odp: Czy tego typu żarówki lepiej oświetlą droge?
 
a mnie po głowie chodzi coś takiego [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Mediana 08-04-2014 14:44

Odp: Czy tego typu żarówki lepiej oświetlą droge?
 
Chłodzenie (wentylatorki to chłodzą diody ??) i super oślepianie innych, itd. :p

M...

rafal8967 08-04-2014 14:59

Odp: Czy tego typu żarówki lepiej oświetlą droge?
 
Narazie kupie hyba osram i zobaczę jak będzie to wyglądało na drodze

Mediana 08-04-2014 15:11

Odp: Czy tego typu żarówki lepiej oświetlą droge?
 
Zastanawiałem się nad - Night Breaker Unlimited, ale kupiłem (żarówki, które świecą trochę słabiej, ale za to bardziej białym światłem) - Osrama COOL BLUE INTENSE, które w porównaniu do oryginalnych żarówek wypadają bardzo dobrze - duża różnica - kolor bardziej biały (ale bez efektu wiejskiego tuningu, barwa światła 4000 - 4200K) i co najważniejsze jest zdecydowanie więcej światła

Nie wiem, jakie żarówki daje Ford na pierwszy montaż, ale wybitnie słabe żarówki H7.

M...

dario6273 08-04-2014 16:27

Odp: Czy tego typu żarówki lepiej oświetlą droge?
 
Chińszczyzna na pierwszy montaz:619: A ja mam założone Żarówki Osram H7 Night Breaker Unlimited +110%-bardzo ładnie i długo swiecą w poprzednim mondku miałem ponad rok :)

Vadero 08-04-2014 16:39

Odp: Czy tego typu żarówki lepiej oświetlą droge?
 
Cytat:

Napisał rafal8967 (Post 2189662)
Witam czy lepsze żarówki typu PHILIPS VISIONPLUS+ 60 ,poprawia widoczność drogi w moich soczewkach, czy nic mi to nie da poza wydaniem kasy. A może macie inne propozycje odnośnie żarówek tego typu?, z góry dzięki za wszystkie info. pozdrawiam

są lepsze, ale cenowo podobne a jeszcze lepsze są osram night breaker plus :) polecam

wiadomo - im mocniejsze żarówki, tym ich żywotnosc krótsza, ale moim zdaniem ważniejsza jest dobra widoczność.

Bump:
Cytat:

Napisał miller69 (Post 2191061)
a mnie po głowie chodzi coś takiego [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


jeszcze jedna wydumka bez homologacji z Chin..

rafal8967 12-04-2014 08:10

Odp: Czy tego typu żarówki lepiej oświetlą droge?
 
Tyle tych propozycji że mam dylemat
które wybrać i które są najlepsze ale dzięki za
Pomoc

bolo69 12-04-2014 15:02

Odp: Czy tego typu żarówki lepiej oświetlą droge?
 
Ja założyłem TUNGSRAM H7 MEGALIGHT ULTRA +90% za 50zł komplet,świecą pół roku i jestem zadowolony.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.