Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2006-2015] Regulacja poziomu świateł - jak ustawić ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=176205)

wojtekn 03-10-2013 21:15

Odp: Regulacja poziomu swiateł - jak ustawić ?
 
Obawiam się że podłączenie to jedno, lecz pozostanie jeszcze podłączenie pod koma i aktywacja jeśli jest możliwość w ogóle. :wink:

dikileiden 04-10-2013 00:26

Odp: Regulacja poziomu swiateł - jak ustawić ?
 
wydaje mi się że auto miało xenony a po dzwonie wsadzili zwykłe lampy.

eclipse 06-10-2013 19:22

Odp: Regulacja poziomu swiateł - jak ustawić ?
 
Cytat:

Napisał Cruzo (Post 1961449)
Pewnie gdzies tam ta mgla byla, ale

z tego zdjęcia widać że nie ma regulacji .( brak cyferek )

dikileiden 06-10-2013 23:20

Odp: Regulacja poziomu swiateł - jak ustawić ?
 
Cytat:

Napisał eclipse (Post 2086409)
z tego zdjęcia widać że nie ma regulacji .( brak cyferek )

dlatego musi sprawdzić - pierwsze we vinie czy miał xenony , a drugie czujniki położenia przy kołach.

dziadzka 12-10-2013 22:26

Odp: Regulacja poziomu swiateł - jak ustawić ?
 
Witam. Podłączę się do tematu bo nurtuje mnie podobny problem a nie znalazłem rozwiązania w wyszukiwarce. W moim przypadku jest pokrętło regulacji wysokości świateł, lecz światła na kręcenie nim nie reagują. Na stacji diagnostycznej śrubą do regulacji można je opuścić natomiast w górę nie da się ich podnieść(świecą za blisko ok 10 metrów). Miałem problem z ostatnim badaniem technicznym z tego powodu. I moje pytanie: może Ktoś się orientuje czy regulacja wysokości jest uaktywniana w ustawieniach modułu komfortu? Próbowałem już zamieniać lampy od innego Galaxy i włącznik świateł z pokrętłem regulacji i nic to nie dało. Wg Ford Etis sprawdzałem po nr VIN i nie miałem świateł ksenonowych montowanych fabrycznie nie ma też czujników położenia przy kołach. Macie jakieś pomysły?

wojtekn 13-10-2013 11:27

Odp: Regulacja poziomu swiateł - jak ustawić ?
 
Jeśli problemu nie rozwiązały inne reflektory i inny przełącznik, to duża szansa jest ze gdzieś instalacja może być przerwana i nie ma komunikacji między punktem A i B.

Żuczek2000 13-10-2013 12:23

Odp: Regulacja poziomu swiateł - jak ustawić ?
 
Czy w galaxie mk2 można przestawić światła na anglika? Słyszałem, że tak ale nie wiem jak. Pomożecie?

dziadzka 14-10-2013 04:14

Odp: Regulacja poziomu swiateł - jak ustawić ?
 
Do lampy dochodzi jedna wiązka elektryczna. Które kabelki w wiązce odpowiadają za regulację wysokości?

Cruzo 14-10-2013 15:27

Odp: Regulacja poziomu swiateł - jak ustawić ?
 
Witam. Sprawdziłem po vin i nie miałem ksenonow. Po konsultacji z mechanikiem odpada również opcja że auto było bite... pozostaje chyba podjechanie do serwisu forda.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.