Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Wymiana filtra paliwa bez odpowietrzania. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=154381)

Przemol1974 04-11-2016 20:54

Odp: Wymiana filtra paliwa bez odpowietrzania.
 


Ja mam taki patent. :diabel2:

Marino166 06-11-2016 18:38

Odp: Wymiana filtra paliwa bez odpowietrzania.
 
A co to masz za pompkę kolego?

aprox99 06-11-2016 18:43

Odp: Wymiana filtra paliwa bez odpowietrzania.
 
Zrobiłem kiedyś tak samo i ...nic,po przejechaniu 100m silnik zgasł i musiałem pompką odpowietrzyć.Tyle na temat

Przemol1974 06-11-2016 18:45

Odp: Wymiana filtra paliwa bez odpowietrzania.
 
Elektryczna z Lidla do oleju przepracowanego i do oleju napędowego. Zawsze działa bez zarzutu. Nigdy mi się nie zdarzyło by zgasł mi silnik. Zawsze spuszczam w ten sposób z 2 litry paliwa i jest ok. :)

Marino166 06-11-2016 18:48

Odp: Wymiana filtra paliwa bez odpowietrzania.
 
A czy ta metoda MarkGrega nie działa bez odpowietrzania? Pytam bo jeszcze sam nigdy filtra nie wymieniałem

aprox99 06-11-2016 18:55

Odp: Wymiana filtra paliwa bez odpowietrzania.
 
Zrobiłem tak samo bo już kiedyś ktoś o tym pisał że mechanik wypiął kostkę itd.Zalałem nowy filtr i po odpaleniu pracował minutę a potem trzeba było odpowietrzyć i znów życie mnie nauczyło że ludzie dużo opowiadają

Przemol1974 06-11-2016 19:05

Odp: Wymiana filtra paliwa bez odpowietrzania.
 
Kolego ja nie kłamca! Zawsze wkładam nowy wkład zalewam go czysta ropą i wkręcam, następnie tak jak na filmie ściągam paliwo i autko śmiga. Cała wymiana 10 min.

aprox99 06-11-2016 19:08

Odp: Wymiana filtra paliwa bez odpowietrzania.
 
To dlaczego to u mnie nie klapło?Po zabudowaniu i odpaleniu też cieszyłem się ,silnik chodził bez zarzutu a potem wiadomo.Nie mówię że jesteś kłamca,ale czemu w moim to nie funkcjonowało?

Przemol1974 06-11-2016 19:11

Odp: Wymiana filtra paliwa bez odpowietrzania.
 
Ten zaworek co zapinasz na odpowietrznik wstępnie trzeba wyregulować by dobrze dociskał i był szczelny. Tam jest taki sam zaworek jak w kole, przynajmniej podobny.

kolopeter 06-11-2016 19:20

Odp: Wymiana filtra paliwa bez odpowietrzania.
 
witam. co prawda robiem tak w polifcie ,ale zasada ta sama.
wzialem zamkniete koncowki do silikonow w tubce (moze byc cokolwiek co bedzie dzialc jak korek. odlaczane wezyki odrazu zaslepialem tymi koncowkami od silikonow.
nowy filt zalalem paliwem. po tym spowrotem podlaczylem wezyki.
po odpaleniu auta chwile trzymalem silnik na wyzszych obrotach . w pewnym momencie silnik sie lekko przydlawil i na tym sie skonczyla wymiana filtra. bez pompek i odpowietrzania.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.