Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Zloty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=123)
-   -   IV ZLOT FCP-pierwsze wrażenia i opinie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=12841)

jaro_krakow 01-05-2006 17:48

krakow juz tez w domu :fcp23 nie moge nic innego napisac jak to,ze jak zwykle bylo superrrrrr :509: milo bylo poznac nowych zlotowiczow :fcp1 pozdrawiamy czekamy na fotki i i kolejny zlocik :fcp1
jeszcze raz wielkie podziekowania dla robala :fcp29 :fcp1
zmykamy teraz w goraki :fcp1

el_kuchcik 01-05-2006 18:25

Eee tam na deszcz narzekacie - jaki by nie był i tak nie przegonił Zlotowiczów z przed otwartych paszczy ich pojazdów :D Tradycyjnie pisze się na następny - jakikolwiek nie będzie, wiosenny czy jesienny, pochmurny czy słoneczny. Dzięki Robal za bezbłędną organizację i żelazne nerwy przy starciach z Panią Kierowniczką. Dzięki wszystkim za wspaniałą zabawę.
pozdrawiam
P.S. Zastanawiające - niby dłuuuuugi weeeeekend a na drogach wcale tłoku nie ma - im bliżej Rzeszowa tym większe pustki.

Kaczuszka 01-05-2006 18:54

No i ja już w domku.. Co Wy piszecie że jakiś deszcz padał - chyba deszczu nie widzieliście :fcp3 w drodze powrotnej to dopiero mnie dopadł... 70 km/h i nic wiecej nie dało a wycieraczki nie nadążały...
Było super :fcp22 , cieszę się że mogłam Was poznać.
To kiedy i gdzie następny zlot? :fcp22 (Tylko proszę nie mówcie że jutro - bo Ruda właśnie zaczęła odsypiać i mam wrażenie że jeden dzień jej nie wystarczy) :fcp23.

Trzymajcie się :fcp22


Ps. Dzięki Robal za super organizację :). Rudka też Ci bardzo dziękuje - tyle świeżutkiej trawy dawno nie widziała, mam nadzieję że nikt z ośrodka nie ma pretensji że trawnik został lekko obgryziony? :fcp23

jagrall 01-05-2006 19:15

a co tam była za jazda z panią kierowniczką??bo chyba to już po moim wyjeździe??

Robal tym razem ty masz ode mnie piwo za ten zlot!!! był super.
Slawko, natępnym razem to JA będę rozlewał wódke, bo te twoje miary prawie mnie zabiły
no i wogóle więlkie dzieki dla wszystkich razem i każdego z osobna za fajną imprezkę.

p.s. wielkie SORRY do kuchcika i trytona że tak sie zmyłem bez pożegnania, czekałem na was ale gdzieś pojechaliście na zakupy i jakoś nie umiałem się doczekać, mam nadzieję że robal przekazał klucze i nie spaliście pod churką :D następnym razem litr wódki ode mnie :-)
p.s2. co z fotkami?? zna ktoś jakiś ftp czy cuś??

Misior 01-05-2006 19:16

Super, Super i jeszcze raz Super. Wielkie dzięki Robal!!!
Czekam na kolejny zlocik i pozdrawiam wszystkich gorąco.

jagrall 01-05-2006 19:19

Kaczuszka, a ty chyba nie ustawiłes sie swoim autkiem do wspólnej fotki??

Arbibar 01-05-2006 19:24

MM też w domu. (trochę sie zeszło - najbrdziej droga z garażu).
Wielkie dzięki dla wszystkich za super klimat. Osobne podziękowania dla Robala. Wszystko OK - super.
Piszecie że padało, naprawdę?
PS
... a słyszeliście śpiew ptaków (zdecydowanie za głośno) o piątej rano?
Specjalne podziękowania od Arbibarka vel Damian.

mtz 01-05-2006 19:36

Czesc. Juz w domciu. Pizza zamówiona, jedno piwko i do spania :)
Warszawa mnie zmęczyła, wrażeniami podzielę się jutro.
Ali zdechł :fcp3

Pinki 01-05-2006 19:44

My też z MTZ wróciliśmy jescze po Wawie się pokręciliśmy, pozwiedzaliśmy ) WIELKIE WYRAZY UZNANIA DLA ROBALA zlot był super atmosfera też domki mega śmigackie. i prysznic u Grega też :)thx Elektrykl dzięki za naprawę autka. Sławko za diagostyke. Karex za rozmowy i życzliwość. Wogule wszyscy byli super i wybawiłem sie jak dawno nawet niezauważyłem ,że padało ;) Kasia też wszystkich pozdrawiam i juz czekamy na kolejny zlot. fotki pozrzucam jak tylko oddech złapie

Assan 01-05-2006 19:50

Pinki, szybko oddech łap :fcp7 bo czekamy na fotki co Karex robił,obwieszony sprzętem :fcp2


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.