Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Czy te felgi będą pasowały? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=127301)

pawel129 06-04-2011 14:47

Odp: Czy te felgi będą pasowały?
 
W miarę możliwości zrobię fotki i pokaże. Jak dla mnie felgi Enzo 101 16" pasują i wyglądają na srebrnym Mondeo MK3 kombi super. http://www.abbco.pl/img/felgi_alumin...101_silver.jpg

Maddragon 06-04-2011 18:25

Odp: Czy te felgi będą pasowały?
 
Ładne cacko.

midwor 08-04-2011 12:01

Odp: Czy te felgi będą pasowały?
 
Hej
Tak czułem ze napiszesz o Enzo101. Też się nad nimi zastanawiałem (atrakcyjna cena) ale odpuściłem bo według producenta nie są one przeznaczone do mondeo MK3 (a co za tym idzie nie mają ABE).
Gdybyś musiał je reklamować zastanów się 2 razy zanim powiesz na jakim aucie je używasz.
Pozdrawiam

wojtekdg 08-04-2011 18:05

Odp: Czy te felgi będą pasowały?
 
Cytat:

Napisał midwor (Post 1634231)
Hej
ale odpuściłem bo według producenta nie są one przeznaczone do mondeo MK3 (a co za tym idzie nie mają ABE).

Moim skromnym zdaniem pasują do mondeo mk3 :P

krol44 08-04-2011 18:41

Odp: Czy te felgi będą pasowały?
 
Ja chciałem je kupić ale wydawały mi się troszkę za delikatne kupiłem więc coś takiego [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] robione pod forda na innej aukcji za 900 pln razem z oponami i wygląda to bardzo fajnie na aucie, jutro postaram się wkleić fotkę.

steell 08-04-2011 18:47

Odp: Czy te felgi będą pasowały?
 
Żeby wyjaśnić potomnym przy standardowym zawiasie felgi 7,5' ET 38 nie obcierają, tył chowa się w nadkole a przód jest trochę za szeroko, wystaje lekko na zewnątrz ale nic nie obciera przy skręcie

Roman87 11-04-2011 06:10

Felgi MK3 Kombi - Help!
 
Witam serdecznie wszystkich,

wiem że temat Felg jest wałkowany od dawna, jednak w żadnym temacie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie,

a mianowicie:

Czy felgi aluminiowe 18" 8J ET 40 wejdą do Forda Mondeo Kombi MK3 (2001r).

pawel129 11-04-2011 07:46

Odp: Czy te felgi będą pasowały?
 
Cytat:

Napisał midwor (Post 1634231)
Hej
Tak czułem ze napiszesz o Enzo101. Też się nad nimi zastanawiałem (atrakcyjna cena) ale odpuściłem bo według producenta nie są one przeznaczone do mondeo MK3 (a co za tym idzie nie mają ABE).
Gdybyś musiał je reklamować zastanów się 2 razy zanim powiesz na jakim aucie je używasz.
Pozdrawiam

Jeśli byłbyś łaskaw to powiedz mi co to jest to ABE i poza tym w sklepie w którym kupowałem bardzo dokładnie opisałem samochód i nie mieli nic przeciwko jak wypisywali gwarancję.

midwor 11-04-2011 09:09

Odp: Czy te felgi będą pasowały?
 
To jest strona dystrybutora tych felg na Polskę.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Spróbuj w ww. konfiguratorze tak dobrać parametry żeby wyszło mondeo MK3 dla ENZO101. Jeśli Ci się uda to daj znać. Z tego co pamiętam identycznie było na stronach niemieckich.
Jeśli trafisz na rzetelnych sprzedających to raczej nie zaproponują Ci Enzo101 do mondeo MK3. A co do ABE to jest to coś w rodzaju certyfikatu zgodności (podobno jest to niezwykle istotne w niemczech).
Ale skoro już masz te felgi to i tak musztarda po obiedzie (choć może informacje te przydadzą się komuś innemu).
Pozdrawiam

jendrekmak 11-04-2011 09:23

Odp: Czy te felgi będą pasowały?
 
Cytat:

Napisał Roman87 (Post 1635935)
Czy felgi aluminiowe 18" 8J ET 40 wejdą do Forda Mondeo Kombi MK3 (2001r).

steel ci podpowiedział więc lepiej przymierzyć bo przód będzie za szeroko a tył na styk albo będzie obcierał. jego felgi "wychodzą" bardziej na zewnątrz o 2 mm ale szerokość samej felgi (7,5 cala) ma mniejszą o ca. 6 mm z każdego boku (12 mm cała felga) więc twoje teoretycznie będą szersze o 4 mm a skoro u niego przód wystaje poza obrys błotnika to tym bardziej u ciebie będzie wystawało
Cytat:

Napisał steell (Post 1634396)
przy standardowym zawiasie felgi 7,5' ET 38 nie obcierają, tył chowa się w nadkole a przód jest trochę za szeroko



Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.