Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   LPG (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=105)
-   -   BLOS - opis, montaż i regulacja. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=9520)

mtz 29-06-2006 09:32

Cytat:

Napisał Struna
aaaa no to też oczywiście, tylko ja jakoś sobie nawet nie pomyślałem, że ktokolwiek mógłby wpaść na pomysł żeby to jakoś niepoziomo ustawiać

Mnie nie wpadło to go głowy, tylko z racji "ruchomego" dolotu z rurek PCV :fcp3 samo sie wygło :D. Teraz rurki dokreciłem srubami i jest OK

xiądz 08-08-2006 11:44

a propos rozkręcania parownika, jeżeli różnica między mocą auta a wydajnością parownika jest niewielka to można go rozkręcić ale jeżeli parownik jest duzo mocniejszy niż auto (u mnie 85kw do 140 kw parownika) to trzeba zacząć od połowy wydajności gdyż będzie zalewało motor . tendencja rozkręcania ma również sens gdy auto ma dużą pojemność lub moc i wtedy parownik musi mieć co dać aby auto jechało . tak więc z umiarem
pozdrawiam

majotom 13-10-2006 09:43

Moze zadam głupie pytanie...ale ciągle uzywacie słowa BLOS, BLOSOWANIE, co to oznacza jakąś firme czy sposób zakładania instalacji czy rodzaj instalacji.
Proszę o wyjasnienie.

-waldi- 13-10-2006 09:57

Blos to inaczej gaźnik gazowy montowany na wlocie powietrza do silnika, nie potrzebuje on zadnej elektroniki tylko reduktor i elektrozawory. Wszystko jak w 1 generacji

majotom 13-10-2006 11:12

Czyli to jest dodatkowo montowane do instalacji? CZy to jest poprostu instalacja I generacji? :fcp5

-waldi- 13-10-2006 11:25

w instalacji I i II generacji wywalasz mikser, a gaz doprowadzasz do blosa, zawór krokowy w II gen też wywalasz

llechu 13-10-2006 12:51

Defacto jest to I generacja, ale działa dużo lepiej niż II generacja.

sebastian_w 23-01-2007 07:29

Czy ktoś mógł by podesłać polskiego manuala do BLOSA. Po formacie dysku gdzieś zaginoł.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...].

Z góry serdeczne dzięki.
Pozdrawiam Sebastian

maup 30-04-2007 09:30

polska instrukcja do BLOSA leży sobie choćby
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Darek1979 22-11-2007 20:32

Witam mam pytanie odnośnie blosa do samochodu Bmw e36 2,0 vanos w automacie czy ktoś z was montował lub ma zamontowanego i czy zdaje on egzamin bo mam założoną instalację gazową na śrubie i auto po regulacjach na analizatorze pali jakieś 23-25 litrów gazu


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.