Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2008-2011] instalacja tempomat (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=240434)

tedi_k 10-03-2016 19:18

Odp: 1.6 tdci z komputerem - instalacja tempomat
 
Cytat:

Napisał krzys1968 (Post 2554715)
Tam jest drut metalowy ...

Tyle, że w C-maxie jest inny "drut" (na 4 zaczepy) a w Focusie inny (na 3 zaczepy). Tak, że że drut to akurat ma najmniejsze znaczenie... Ważna ilość zaczepów...

radek70 10-03-2016 19:22

Odp: 1.6 tdci z komputerem - instalacja tempomat
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , temat rzeka :) Tu jest lepszy o Focusie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ale też 103 strony do przerycia :)

krzys1968 10-03-2016 19:25

Odp: 1.6 tdci z komputerem - instalacja tempomat
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2554722)
Ważna ilość zaczepów...

To wrzucilem fotki jaka kolega ma a jaka potrzebuje i widac tam ile jest zaczepow :wink:

Bump:
Cytat:

Napisał azyl14 (Post 2554719)
Tylko ze typowo do focusa na allegro to nie ma zadnej.

Tu prosze [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

radek70 10-03-2016 20:38

Odp: Re: 1.6 tdci z komputerem - instalacja tempomat
 
Cytat:

Napisał azyl14 (Post 2554719)
Tylko ze typowo do focusa na allegro to nie ma zadnej.

Następna [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] . Trzeba też patrzeć na stan skóry. Ja za swoją, czteroramienną z tempomatem dałem o ile pamiętam 200zł z wysyłką. Jest z minimalnymi przetarciami. Moją starą trzyramienną cieszy się kolega @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , który miał obłażącą poliuretanową.

krzys1968 10-03-2016 20:55

Odp: 1.6 tdci z komputerem - instalacja tempomat
 
Ja kupilem swoja w Nowej Soli za 250 ale mialem ten konfort ze moglem wybrac z 6 sztuk i wstyt bo jeszcze lezy w domu

radek70 10-03-2016 21:12

Odp: 1.6 tdci z komputerem - instalacja tempomat
 
Cytat:

Napisał krzys1968 (Post 2554822)
jeszcze lezy w domu

Krzyś do roboty :) Nie przejmuj się, moja też prawie rok przeleżała.

azyl14 11-03-2016 08:08

Re: 1.6 tdci z komputerem - instalacja tempomat
 
faktycznie rozpoznaje :) sa i za 140 ale kierownica musi byc w dobrym stanie... A jescze pytanie jak z tym wycieciem w bezprzyciskowej ? Wyglada to slabo ? Wlasnie apropo wątkow to wiele razy ludzie mowia watek tu.. a tam kuzwa 100 stron...

krzys1968 11-03-2016 08:52

Odp: Re: 1.6 tdci z komputerem - instalacja tempomat
 
Cytat:

Napisał azyl14 (Post 2555021)
faktycznie rozpoznaje :) Wlasnie apropo wątkow to wiele razy ludzie mowia watek tu.. a tam kuzwa 100 stron...

Osobiscie tez je czytam cale :razz: i jak do konica nie jestem pewien to pytam . Co do stanu kierownicy to ruletka czasem kupisz tanio w dobrym stanie , mozesz tez kupic najtaniej jak sie da i dac do obszycia . Co do wycinki to niewyglada to za ladnie i widaci obudowe klawiszy . Jezeli jest kolo Ciebie szrot z czesciami tylko do forda to mozesz miec szanse wybrac w dobrym stanie

azyl14 11-03-2016 20:38

Re: 1.6 tdci z komputerem - instalacja tempomat
 
Dzieki za odpowiedz. Nie no trzeba normalnie wydac troche sianka. I tak musze kluczyk dorobic wiec za komputer to pewnie jednym rzutem załatwie. Pytanko tempomacik dziala na wzsystkich biegach ? Mozna np na 3 4 badz 5 ustawic 50 km/h ? Czy sa jakies ograniczenia ?

Stanleyp 10-12-2016 18:57

aktywacja tempomatu mk2 lift 1,6pb
 
Dzień Dobry,
Bardzo proszę o pomoc /sugestie w celu aktywacji tempomatu w focusie mk2 lift,2011, 1,6benzyna 100PS
Auto w podstawowej wersji,bez komputera. Zmieniłem kierownicę na skoòrzaną z przyciskami do tempomatu.
Po aktywacji trybu testującego (przycisk ogrzewania szyby +stacyjka położenie II) wcisnięcie każdego z przyciskòw tempomatu skutkuje sygnałem dzwiękowym.Z tego co wyczytałem na forum forda to podobno oznacza że focus posiada niezbędną wiązkę .Przy pedałach mam trzy podłączone przewodami czujniki.
Elektryk- aktywował tempomat w kilku miejscach lecz niestety bez pozytywnych rezultatòw.Tzn. polecenia aktywacji zostaly zapisane lecz tempomat nie działa.

Z gòry dziękuję za wszelkie sugestie.
Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.