Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] nie otwierają się drzwi kierowcy po zaryglowaniu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=147258)

weksla 03-01-2012 22:02

Odp: nie otwierają się drzwi kierowcy po zaryglowaniu
 
Właśnie że jak naciskam ten przycisk do zamykania co jest przy klamce wewnątrz to mi rygluje i już nic nie zrobie poza zgaszeniem auta i otwarciem z pilota

djmatheo 03-01-2012 22:08

Odp: nie otwierają się drzwi kierowcy po zaryglowaniu
 
Ale samochodu nie masz zapalac, tylko ustawic w pozycji II czyli zeby Ci sie wszystkie kontrolki na desce zaswiecily.

mathieu 14-01-2012 21:42

Odp: nie otwierają się drzwi kierowcy po zaryglowaniu
 
mam ten sam problem i niestety nie da się tego wyłączyć w taki sposób jak się włączyło dlatego, że zawsze, nawet gdy silnik jest wyłączony, kluczyk w stacyjce czy nie, po zamknięciu drzwi nie można już ich otworzyć od środka. męczę się z tym już od dłuższego czasu i nie wiem co robić. ma ktoś jakiś sensowny pomysł?

EooS 19-01-2012 09:15

Odp: nie otwierają się drzwi kierowcy po zaryglowaniu
 
W pierwszej kolejności witam wszystkich !

Co do problemu: Jak chciałem zaprogramować blokowanie drzwi po ruszeniu, to też okazało się że już po pierwszym zamknięciu nie da się ich otworzyć..

Kilka dni później musiałem odłączyć na chwilę akumulator, i po ponownym podłączeniu działanie zamka było ok - tzn. po zaryglowaniu od środka, mogłem bez problemów otworzyć.

Później zaprogramowałem automatyczne ryglowanie i działa !

puniu01 19-01-2012 12:40

Odp: nie otwierają się drzwi kierowcy po zaryglowaniu
 
A mam do was takie pytanie. Czy jezeli zamkne dzwi od strony kierowcy to powinny sie zamknac wszystkie dzwi? Z pilota zamykaja sie wszystkie, natomiast recznie to musze wtedy wszystkie osobno zamykac. To jest normalne, czy cos nie tak?

EooS 19-01-2012 12:47

Odp: nie otwierają się drzwi kierowcy po zaryglowaniu
 
U mnie przy zamknięciu drzwi (nieważne czy kluczykiem od zewnątrz, czy dźwigienką od środka) zamykają się wszystkie - wg. mnie tak powinno być.

puniu01 19-01-2012 12:58

Odp: nie otwierają się drzwi kierowcy po zaryglowaniu
 
Tez mi sie tak wydaje:) ale teraz co moze byc przyczyna tego?

djmatheo 19-01-2012 14:37

Odp: nie otwierają się drzwi kierowcy po zaryglowaniu
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał puniu01 (Post 1768888)
ale teraz co moze byc przyczyna tego?

Jeden z mikrostykow w zamku kierowcy jest uwalony, bo to on odpowiada za zamykanie sie dzwi od srodka, albo za pomoca kluczyka czy pilota :P

W zalaczniku masz oznaczone i jak dobrze kojarze to jest to mikrostyk nr 4, on bardzo czesto lubi sie zlamac czy urwac :P

matias18 25-01-2012 20:44

Odp: nie otwierają się drzwi kierowcy po zaryglowaniu
 
kolego weksla i jak poradziłeś sobie z tym problemem?
niestety mnie dopadlo to samo

Tyskiebeer 02-02-2012 01:51

Odp: nie otwierają się drzwi kierowcy po zaryglowaniu
 
U mnie po zamknięciu ręcznie rygla w drzwiach kierowcy moge otworzyć tylko po zgaszeniu silnika pilotem.
Co ciekawe kiedy silnik nie pracuje mogę otwoerać i zamykać bez problemu...
Czy to też wina tego 4 mikrusa?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.