Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Oryginalne Radio Sony 6 CD zmieniarka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=257527)

Dariusz_B 14-11-2017 20:23

Odp: Oryginalne Radio Sony 6 CD zmieniarka
 
Żeby nie zaczynać nowego wątku o radiu, których jest mnóstwo...

Czy ktoś z kolegów otwierał swoje (lub czyjeś :)) owalne radio Sony 1CD/6CD i może podzielić się informacją jaka głowica laserowa tam jest zamontowana? Zdjęcie może być pomocne. Z góry dziękuję!

Dariusz_B 21-04-2018 21:57

Odp: Oryginalne Radio Sony 6 CD zmieniarka
 
Dla potomnych: w radiu Sony 1CD (okrągłe) pracuje KSS-1000E jako głowica laserowa.

AbuX 28-04-2018 11:50

Odp: Oryginalne Radio Sony 6 CD zmieniarka
 
Witam serdecznie,
Stałem się szczęśliwym posiadaczem Forda Focusa Mk2 FL. Problem okazało się radio Sony, które chyba powinno mieć Bluetooth. Czytając forum znalazłem kilka podpowiedzi ale niestety żadna nie podziałała. Czytając kod? radia przyciskając przyciski 1 i 6 04 05 02 i drugi BL 02 05 44 Prośba o pomoc :) co mogę zrobić

luk2525 20-05-2018 16:13

Odp: Oryginalne Radio Sony 6 CD zmieniarka
 
Jeśli mam 05-04-01 to obsłuży moduł bt?

damsotv 23-12-2022 18:15

Radio ford
 
Witam sprzedawca zarzeka się że te radio ma opcje bluetooth i przychodzę do was z takim pytaniem czy te radia miały wbudowane? Po win wychodzi mi
With A/V Jack
Less Bluetooth
Roof Mounted Radio Antenna
ICE-Low Level CD + AM/FM

https://i.imgur.com/VnTQlPE.jpg

Antej 23-12-2022 18:20

Odp: Radio ford
 
Żadne radio forda nie posiada BT.
Prefix tematu nie pasuje do zdjęcia.

BT to opcja jako dodatkowy moduł i wielu z nas potrafi je dokładać.

Brak manetki z voice, tej od kierunkowskazów oznacza najprawdopodobniej brak BT.

leszcz 23-12-2022 19:12

Odp: Radio ford
 
no nie masz tam BT i tyle

Bump:
Cytat:

Napisał damsotv (Post 3437416)
Witam sprzedawca zarzeka się że te radio ma opcje bluetooth

niech więc się zarzeka ..... chyba że ktoś przedtem dołożył ... fabrycznie autko było bez BT

busiunysa 25-03-2024 22:06

Odp: Oryginalne Radio Sony 6 CD zmieniarka
 
Dobry wieczór.
Mam pytanie odnośnie radia.
Obecnie posiadam Galaxy z 2010 i tam jest radio Sony 6CD.
Łączy się z telefonem bez problemu, Bluetooth działa, rozmowy przyciski odbierania itd są ok, ale jak klikam przycisk CD/AUX to nie mam tam wogole opcji BT ( w poprzednim C-Max była) i co za tym idzie nie mogę odtwarzać muzyki z tel. W schowku jest tylko wyjście AUX.
Moje pytanie brzmi ? Czy da się to jakoś włączyć lub zaktualizowac ?
Pozdrawiam serdecznie Mateusz

tedi_k 25-03-2024 22:16

Odp: Oryginalne Radio Sony 6 CD zmieniarka
 
Cytat:

Napisał busiunysa (Post 3488788)
...
Moje pytanie brzmi ? Czy da się to jakoś włączyć lub zaktualizowac ?
...

Owszem, "aktualizując" moduł BT/VC bez USB do modułu BT/VC z USB. Czyli wymieniając obecnie zainstalowany w aucie mniej więcej taki [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] na najlepiej od razu na taki, co będzie miał polskie komendy głosowe: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Osobną kwestią jest czy to radio Sony 6CD ma firmware pozwalający na użycie tego poliftowego modułu BT/VC z j. polskim...
Druga sprawa - do wymienianego modułu potrzebny będzie też kabel USB oraz mocowanie gniazda USB do zainstalowania w schowku po stronie pasażera...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.